2021 Honda Spacy Alpha
24.400 TL
Fiyat Güncelleme Tarihi :18.07.21. Fiyat bilgi amaçlı eklenmiştir.
Ziyaret
2956 kez görüntüledi
İlan Numarası
25695
Araç Tipi
Motosiklet
Araç Bilgileri
Üretim Yılı
2021
Marka
Model

2021 Honda Spacy Alpha

Paket / Seri
Segment
Scooter
Performans
Motor Hacmi
108 cc
Vites
Otomatik vites
Beygir Gücü
8 hp
0 - 100 km Hızlanma
15 sn
Yakıt Tüketimi
Yakıt Türü
Benzin
Karma Tüketim
2.40 lt
Şehir İçi Tüketimi
2.40 lt
Otoyol Tüketimi
2.40 lt
Yakıt Deposu
7 lt
Karşılaştırmaya Ekle

2021 Honda Spacy Alpha İnceleme

Honda markası tarafından üretilen Honda Spacy-Alpha, 108 cc motor hacmi ile 8 hp beygir güç üretir. Honda Spacy-Alpha 1 ileri Otomatik şanzımanı ile 0 - 100km Hızlanmanması 15 saniyedir. Scooter içinde bulunan Honda Spacy-Alpha, Benzin yakıt kullanır. Yakıt fiyatları ile son güncel bilgileri görmek için TIKLAYIN. 7 litrelik deposu ile şehir içinde 2.40 lt/100km, şehir dışında 2.40 lt/100km ve ortalama tüketimine baktığımızda da 2.40 lt/100km sahiptir. Araç 2021 üretim yılında 24.400 TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Honda araçları görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer 2021 Spacy-Alpha aracını ikinci el almak için araştırıyorsanız fiyat pazarlığı yaparken buradaki fiyatları pazarlık aracı olarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

2021 Honda Spacy Alpha Bir Depo Kaç Km?

Honda Spacy-Alpha - 108 cc, 8 hp aracın, yakıt deposu 7 litredir. Aracın 100 km deki şehiriçi tüketim değeri olan 2.40 litre baz alınarak hesaplama yapacak olursanız, bu araç 7 litrelik tam bir depo ile ortalama 291 km yol gitmektedir. Bir depo yakıt ile gidilebilecek ortalama mesafe, hızınıza ve sürüş tarzınıza göre değişiklik gösterebilmektedir.

KASA TİPİNE GÖRE ARAÇLAR

Sedan Arabalar

Sedan Kasa Tipi Arabalar

Sedan olarak adlandırılan arabalar klasik dört kapılı araçlardır. Özellikle aileler ve kurumsal şirketlerin günlük kullanım için tercih ettiği kasa tipidir.

Sedan Arabalar
Hatchback Arabalar

Hatchback Arabalar

Genel olarak bagaj hacmi daha küçük olan kasa tiplerine hatchback deniyor.Park etmesi kolay olduğu şehir hayatında hatchback abalar tercih edilir.

Hatchback Arabalar
SUV Arabalar

SUV Arabalar

Sport Utility Vehicle, Türkçe'si Spor Amaçlı Taşıt. Hem minivan, hem station wagon hem de çekme özelliğine sahip olan yüksek araçlara denir.

SUV Arabalar
Coupe Arabalar

Coupe Arabalar

Coupe araba, iki kapılı olarak tasarlanmış otomobil modellerine verilen isimdir. Sportif bir görünüme sahip olan coupe arabalarda 2 ya da 4 adet pencere bulunur.

Coupe Arabalar
Cabrio Arabalar

Cabrio Arabalar

Üstü açık olarak bilinen bu arabalar açılıp kapanabilen tavanlı, bütünü ile indirilebilir cam fonksiyonuna sahip, iki ya da dört kapıdan oluşan karoser tipi binek otomobillerdir.

Cabrio Arabalar
Elektrikli Arabalar

Elektrikli Arabalar

Yakıt tüketimini azaltarak, çevreye duyarlı tüketim seçenekleri sunan ve 0-100 hızlanma konusunda aşırı performanslı olan arabalardır.

Elektrikli Arabalar
Pickup Abaralar

Pickup Abaralar

Genellikle kamyon tipinde bulunan arkasında kasası bulunan yük taşınabilir taşıttır. Kamyonetlerden daha hızlı ve konforlu olması tercih edilmesinde rol oynar.

Pickup Abaralar
Hafif Ticari Araçlar Minivan ve Panelvan

Hafif Ticari Arabalar

Hafif ticari araçlar brüt ağırlığı 3.5 tonu geçmeyen araçlara denilmektedir. Düşük maliyetleri ve yakıt tasarruflu olmalarından dolayı şehir içinde kullanılırlar.

Hafif Ticari Arabalar

Yorumlar

  • Erhan er dedi ki:

    Şuan ki güncel fiyatı nedir spacy Alpha 2 tane almak istiyorum

  • Yorum Yaz

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir