Bir Tır İçinde Yaşamak Volvo VNL

Herkesin hayal ettiği bir yaşam tarzı vardır. Bir Tır İçinde Yaşamak nasıl bir hayal ve yaşam tarzıdır merak ettiniz mi?

Bir Tır İçinde Yaşamak Volvo VNL
20 Ekim 2020

Herkesin hayal ettiği bir yaşam tarzı vardır. Bir Tır İçinde Yaşamak nasıl bir hayal ve yaşam tarzıdır merak ettiniz mi?

http://https://youtu.be/76yRcaxtNN0
Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 20 Ekim 2020 saat 07:45

Tır deyince hepimizin aklına kocaman kasası olan büyük arabalar geliyor elbet. Ancak hiç aklınıza Bir Tır İçinde Yaşamak geldi mi? Evet, kimilerinin hayallerini süsleyen bir fikir Volvo‘nun gerçekte sunduğu deneyimle bütünleşiyor. Şartlar nasıl olursa olsun böyle bir aracın içinde olmak insana sınırsız özgürlük veriyor olsa gerek.

Bir Tır İçinde Yaşamak Nasıl?

Böyle bir deneyimim yok ancak hem incelediğim araçlar hem de izlediğim videolardan yola çıkarsam biraz karavan hayatını andırıyor diyebilirim. Tabii karavan hayatı konforlu kalabilir ancak karavandaki yaşam alanınız kadar çok yaşam alanına sahip oluyorsunuz. Bu durum tırın kendi içinde teknolojisiyle birleşince de bildiğiniz bir eve dönüşüyor diyebilirim.

Volvo VNL Tır

Volvo’nun 2017 yılında çıkardığı araçlardan biri olan Volvo VNL size işte bu teknoloji ve konforu bir arada sunuyor. 180 cm lik bir hacim ile arka tarafta gerçek bir yaşam alanı sunan VNL de kullanışlı bir masa, mini buzdolabı, klima kontrol, üst tarafa uzanan ranzalı ikinci yatak, 20 inch lik bir TV ünitesi, micro dalga, eşya gözleri ve kocaman bir yatak bulunuyor. Yatağı istediğiniz zaman bir oturma grubuna döndürmeniz bile mümkün.

Özgürlük Arka Bahçeniz

Düşünsenize bir sabah kalkıyorsunuz ve gitmek istediğiniz en güzel yerde ve en güzel ışıklarla uyanıyorsunuz. İşte bu haya bile özgürlüğünüzün sınırlarını zorlamaya yeter. Ülkemizde karayolları mevzuatları gereği böyle hayaller zor gibi gözükse de bir tırın içinde yaşam hayallerini süsleyenler son zamanlarda oldukça fazla artmaya başladı.

Volvo VNL Tır

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir