Fiat Mobi 2017 de Türkiye’de

Fiat Mobi İle Hayatınızı Kolaylaştırın Fiat Mobi tam anlamıyla günlük kullanımlarınız için tasarlanmış bir araç. Kullanımı kolay, park etmesi daha kolay. […]

Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 22 Mayıs 2016 saat 00:26

Fiat Mobi İle Hayatınızı Kolaylaştırın

Fiat Mobi tam anlamıyla günlük kullanımlarınız için tasarlanmış bir araç. Kullanımı kolay, park etmesi daha kolay. Çok hafif olmasının yanı sıra sınıfına göre hiç de fena sayılmayacak bir performansa ve tüketime sahip. Ne istediğini bilen kişileri hedefleyen Fiat Mobi, şehir içi kullanımlar için vazgeçilmez olmak istiyor.

Fiat Mobi

Her ne kadar küçük olsa da farklı tasarımıyla ve kimliğiyle öne çıkan model, sportif görünümü sayesinde olduğundan daha büyük gösteriyor. İç tasarımını incelediğimiz zaman, ilk göze çarpan detay diğer Fiat modellerini andıran bir iç konsola sahip olması. Kullanılan tasarım dilinden dolayı, Fiat logosunu görmeseniz dahi bindiğiniz aracın Fiat olduğunu anlamak gerçekten hiç de güç değil. Fotoğraflardan görebildiğimiz kadarıyla dijital klimaya sahip olmayan model, muhtemelen arka cam otomatik donanım ile de satışa sunulmayacak. Tabii ki en doğru bilgiyi araç ile ilgili detaylı açıklama yapıldığında iletebileceğiz. Bunlara ek olarak direksiyonda yer alan fonksiyon tuşları ve oldukça minimalist bir multimedya ekranı dikkat çeken diğer özellikler arasında yer alıyor. Araçta AUX girişi, USB girişi ve Bluetooth bağlantısı bulunacak. 5 kişilik yolcu kapasitesi bulunan Mobi’nin her donanımında arka tarafta iki bölmeden oluşan koltuk yer alacak. İster tek, ister ikisi beraber katlanabilen koltuklar sayesinde ihtiyaç durumunda yeterli bagaj hacmini sunmayı hedefliyor.

Fiat Mobi Video

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir