Reklamı kapatı X
İlan ID C14943
Bu araç : 1026 kez görüntülendi

Honda CR-V Elegance AT

140,870 tl
Model:
CR-V Elegance AT
Segment:
J Segment - SUV / Arazi Aracı
Karma Tüketim
5.3 lt
Şehir İçi Tüketim
6.0 lt
Şehir Dışı Tüketim
4.9 lt
Yakıt Tipi:
Dizel
Vites Tipi:
Otomatik
Renk:
Orange
Kapı:
5
Yakit Deposu
58 lt
Maksimum Hız
197 km
Silindir Hacmi
1597 cc
Vites Tipi
9 ileri otomatik
0 - 100km Hızlanma
10.2 sn
Araç Segment
SUV
Elektrikli Menzil
0 km/s
Bu araçta ilgileniyor musunuz?
Bilgi Al

İlgini Çecek İçerikler

Genel özellikler

Daha fazla bilgi

Honda CR-V DİNAMİK TASARIM

Güçlü ve modern gövde çizgilerinden ön ızgarasına, tasarımıyla bütünleşen yeni LED gündüz farlarından ön tampon ve jantlarına kadar değişen tüm detaylar, yeni CR-V’nin dinamik tasarımını oluşturuyor. Yeni Honda CR-V, yenilenen tasarımıyla her ortamda sahibinin prestijli stilini yansıtıyor. CR-V Yeni CR-V’nin akıcı dinamik hatları, tasarımını daha da geliştirmenin ve performansını artırmanın ötesine geçiyor; aerodinamizm sağlayarak yakıt ekonomisine katkıda bulunuyor.

FONKSİYONEL İÇ TASARIM

CR-V’nin yeni iç tasarımı daha ilk andan itibaren size cezbedecek bir ambiyans sunuyor. Hem sürücüsüne, hem de yolcularına ferahlık ve esneklik sağlayacak şekilde yenilenen iç mekanda, gösterge paneli ve HONDA CONNECT, tasarım ve kolay kullanım açısından ön plana çıkıyor. Yeni CR-V’nin gösterge panelindeki tüm fonksiyonlar, kontrolün tamamen sizde olduğunu hissettirmek için tam olması gerektiği yerde bulunuyorlar. Çok yönlü görüş kabiliyetini artırarak sürüş esnasında daha rahat ve güvenli hissetmenizi sağlayan zarif ve çekici ön panelde, hem gelişmiş sürüş teknolojilerini rahatlıkla kontrol edilebilir hem de ihtiyacınız olan tüm bilgileri kolayca okuyabilirsiniz. Bu kullanışlılık, seyahatiniz süresince yararlı bilgiler veren Çok Amaçlı Bilgi Ekranı (i-MID) ile devam ediyor. 7" ekran, Türkçe haritalı navigasyon ve akıllı telefonlarla uyumlu Honda CONNECT bilgi ve eğlence multimedya sistemiyle de pekiştiriliyor.

HER DETAYINDA KONFOR VAR

Hem sürücüsüne, hem de yolcularına ferahlık ve esneklik sağlayacak şekilde tasarlanan yeni CR-V’nin iç mekanı, konforlu bir alan ve diz mesafesi sunuyor. Son derece keyifli olan bu iç mekanda kapı ve gösterge panellerindeki yumuşak dokunuşlu malzeme, ekstra kalite sağlarken, klasik siyah veya modern fildişi rengi deri koltuk seçenekleri gerçek konfor hissini canlandırıyor. Sürücü ve yolcu koltuklarındaki elektrikli bel desteği, sürüş esnasında her açıdan konfor sağlayacak şekilde ayarlanabiliyor, ayrıca elektronik ayarlanabilen hafızalı sürücü koltuğunda da iki farklı koltuk ayarı kaydedilebiliyor.

TEST EDİLMİŞ VE ONAYLANMIŞ PERFORMANS

Yeni CR-V’de birçok akılcı fikir ve yenilikçi teknoloji, düşük emisyon ve yüksek yakıt ekonomisi için geliştirildi. Örneğin, Yeni CR-V’nin Earth Dreams Technology motor serisinin yeni temsilcisi 1.6 i-DTEC dizel motoru... Earth Dreams Technology, Honda’nın sürüş keyfinden ödün vermeden çevreyi koruma isteğinin teknolojiyle birleştirilmiş sonucudur. Önden çekişli sistemlerde 6 ileri manuel şanzıman ve 120 PS motor gücü bulunurken; dört tekerlekten çekişli sistemde 9 ileri otomatik şanzıman ve 160 PS motor gücü bulunuyor. Honda mühendislerinin motor içindeki mekanik sürtünmeyi azaltarak geliştirdikleri 1.6 i-DTEC 160 PS gücündeki motor, ortalamada 5,1 lt./km* yakıt tüketimi ve 134 gr/km** emisyonu ile hem şaşırtıcı bir yakıt ekonomisi, hem de 350 Nm tork değeriyle mükemmel bir sürüş keyfi sunuyor.

ODAK NOKTASI, HER YOLDA GÜVENLİĞİNİZ

Honda mühendisleri sizin ve yolcularınızın güvenliği için her şeyi düşünüyor. Tüm donanım versiyonlarında standart olarak bulunan üstün güvenlik teknolojileri sayesinde yeni CR-V, üç farklı bağımsız çarpışma testinden de en yüksek notu alarak Euro NCAP’te 5 yıldıza layık görüldü. Sürücüye sürekli destek olmak için birlikte uyum içinde çalışan insan odaklı güvenlik teknolojileri, Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD), Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), ABS, Acil Durum Fren Desteği (Brake Assist), Lastik Basınç Uyarı Sistemi (DWS) ve daha fazlası Yeni CR-V’de bir araya geliyor. Herkes ailesini korumak ister Bunu ne kadar iyi anladığımızı yeni CR-V’de sunduğumuz İleri Güvenlik Sistemleri ile kanıtlıyoruz. Tüm versiyonlarda standart olarak bulunan Şehir İçi Aktif Fren Sistemi (CTBA); siz ve önünüzdeki araç arasındaki mesafeyi denetliyor, olası bir çarpışmayı önceden bildirerek sürücüye tepki vermesi için zaman kazandırıyor. Sürücünün herhangi bir tepki vermediği durumlarda ise seyir hızını en aza indirmek için acil fren yapıyor.*

İletişim detayları

5304903435
Kaclitreyakar
Turkey, yeşilce mah. dalgıç No1 Kat 1