Reklamı kapatı X
İlan ID C14479
Bu araç : 3053 kez görüntülendi

BMW 7 Serisi 7.30i Sedan

566,000 tl Fiyat bilgi amaçlı eklenmiştir.
Model:
7 Serisi 7.30i Sedan
Segment:
F Segment - Lüks Sedan
Karma Tüketim
4.8 lt
Şehir İçi Tüketim
5.7 lt
Şehir Dışı Tüketim
4.3 lt
Üretim Yılı:
2015
Yakıt Tipi:
Benzin
Motor:
2993 cm³
Beygir Gücü:
258 hp
Vites Tipi:
Otomatik
Renk:
Black
Kapı:
5
Kilometre:
0 Kilometre
Yakit Deposu
78 lt
Maksimum Hız
250 km
Silindir Hacmi
2993 cc
Vites Tipi
8 İleri Otomatik
0 - 100km Hızlanma
6.2 sn
Araç Segment
F
Araç Durumu:
0 Araç
Elektrikli Menzil
0 km/s
Bu araçta ilgileniyor musunuz?
Bilgi Al

Genel özellikler

Daha fazla bilgi

2016 BMW 7 Serisi DIŞ TASARIM.

2016 BMW 7 Serisi, dinamik oranları, keskin çizgileri ve güçlü bir şekilde biçimlendirilmiş yüzeyleri ile tipik BMW tasarımının en şık biçimini yansıtır. İleriye doğru hamle yapan ön kısım, genişletilmiş yan görünüm ya da güçlü arka kısım ile BMW 7 Serisi, baktığınız her açıdan doğal ve otoriter duruşunu gözler önüne serer.

Ön Tasarım

Aracın ön kısmında başladığımızda ön tarafta  yer alan geniş ve dik böbrek ızgaralarının çerçevesi,2016 BMW 7 Serisi ne dinamik ve ileri doğru hamle yapan bir karakter sunarak ön plana çıkar. Görsel açıdan üçe bölünmüş alt hava girişi tüm ön rüzgarlık boyunca uzanarak otomobile olağanüstü derecede otoriter ve ayrıcalıklı bir görünüm sunar. Standart olarak LED teknolojisi ile donatılan isteğe bağlı Adaptif LED farların iç tüpleri, yatay bir şerit ile böbrek ızgaralarına bağlıdır.BMW Laserlight, önünüzde uzanan yolu gerçek anlamda aydınlatan bir aydınlatma teknolojisidir ve tüplerin ortasında yer alan mavi renkli, yatay çubuklar ayırt edici özelliğidir.

Yan Görünümü Dikkat Çekici

Hafifçe alçalan tavan çizgisi, yan görünüme olağanüstü zarif bir silüet kazandırır. Çevresi krom-kaplama camlar, Hofmeister kıvrımı ile kusursuz bir şekilde birleşir. Entegre kapı kollarını içeren çift çizgi iki keskin hat halinde önden stop lambalarına kadar uzanır. Bu iki çizgi yan yüzey üzerindeki ışık ve gölge oyunu nedeniyle sabit bir çizgiymiş gibi görünen ve2016 BMW 7 Serisi 'nin uzunluğunu ve yan yüksekliğini vurgulayan dar bir alan oluşturur. Bu sedan otomobilin dengeli görünümü ve görsel açıdan alçak ağırlık merkezi Havalandırmadan başlayarak otomobilin yan kısmı boyunca uzanan bir krom kaplama çıtayla desteklenir. 2016 BMW 7 Serisi

Spor Arka Tasarım

Tüm arka öğelerin yatay şekilde hizalanması 2016 BMW 7 Serisi 'nin genişliğini ve otoritesini vurgular. Yatay bir krom çubuk otomobilin eni boyunca uzanır; böylece lambalar arasında görsel açıdan bir bağlantı oluşturulur. L biçimli ışık grupları ilk kez cam geometrisinde de kullanılarak stop lambalarına çok daha çekici bir görünüm kazandırılmıştır. Ayrıca, egzoz çıkışı kaplamaları da etkileyici bir krom çerçeve içinde yer alır. Geniş tekerlek izi ve şekilli çamurluklarla birlikte görsel ağırlık merkezini aşağıya çekerek BMW 7 Serisi'ne arkadan bakıldığında da benzersiz bir duruş sunar.

AKTİF HAVA AKIŞINA SAHİP BÖBREK IZGARALARI.

Aktif hava akışlı böbrek ızgaraları, BMW 7 Serisinin ön görünümündeki benzersiz ve ayırt edici bir tasarım detayı olarak sunulur. Kolayca fark edilebilir şekilde tasarlanmış krom çubuklu havalandırma kontrolleri, hava akışını aktif bir şekilde düzenler. Motorun soğutma talebi arttığında havalandırma kontrolleri açılır. Kapalı konumda aerodinamik özelliği artırırken Krom dikey çubuklar sayesinde çarpıcı bir duruş kazandırır.

Rahat ve Huzurlu  İÇ TASARIM.

2016 BMW 7 Serisi 'nde oturduğunuz her koltukta, lüks ve ferahlığın modern ve yenilikçi atmosferini hissedersiniz. Arka kısımdan ya da sürücü koltuğundan eşyaların yerini değiştirmeyi seven yolcular için malzeme, ışık, biçim, renk ve yenilikçi teknolojiler ustaca bir araya getirilmiştir. Arka bölümde her ayrıntı, lüks bir ortamda seyahat etmeye yönelik olarak tasarlanmıştır. Yolcular geniş konfor ve özel eğlence seçeneklerinin keyfini rahatça çıkarabilir. Çıkarılabilir Dokunmatik Kumanda tablet, konfor ve eğlence işlevlerine yönelik tam entegre bir kumanda seçeneği sunar. Özel "Executive Lounge" donanımı ile, ön yolcu koltuğunun arkasındaki koltuktaki yolcu da oldukça rahat bir şekilde yolculuğun keyfine varabilir. Siyah Nappa deri kaplamalı, merkez kol dayamasına entegre edilmiş masa, yüksek kaliteli bir görünüm ve his yaratır. Buna ek olarak, uzun modelde bulunan Sky Lounge Panoramik cam tavan, açık ve ışıklı bir iç hacim yaratır ve gerekirse Ortam aydınlatması renkleri ile aydınlatılabilir. Bu durum 1.400 watt çıkış gücüne sahip Bowers & Wilkins Diamond surround ses sisteminin olağanüstü stüdyo kalitesindeki sesinin keyfinin çıkarılacağı ideal ortamı oluşturur. 2016 BMW 7 Serisi 2016 BMW 7 Serisi 'nde sürücüye doğru yönlendirilmiş kontrol paneli teknolojik yeniliklerle dolu bir sahne sunar. BMW Harekete Duyarlı Kumanda sunan ilk üreticidir; bu özellik sayesinde temel komutlar el hareketleriyle verilebilir. Aynı şekilde akıllı Sesli kumanda, Dokunmatik iDrive Butonu ve alternatif olarak Professional Navigation Sistemi ile bağlantılı Dokunmatik Ekran 10,25 inç boyutundaki LCD renkli ekran aracılığıyla direkt olarak çalıştırılabilir.Seçilen sürüş moduna bağlı olarak deri direksiyonun arkasındaki gösterge paneli farklı grafik sembollerle ilişkilendirilir. Özellikle cilalanmış krom yüzeye yerleştirilen çok işlevli düğmeler keyifli bir his yaratmak üzere üç boyutlu olarak şekillendirilmiştir. Yatay yüzeylere sahip şık mimari, tüm bakışları üzerinde toplar ve Ortam aydınlatması ile belirginleşen görsel vurgularla dikkat çeker.

SADELİK.

BMW 7 Serisi üstün seviyede hassasiyeti ve kaliteli işçiliği temsil eder. Yüzer Tasarımlı Ayna da bunu kanıtlar niteliktedir. Yan aynalar camın dış çizgilerinin doğal bir devamı olarak görünür. Modern ve şık etkiye sahip aynalar aerodinamik özellikleri artırır. Gerçek detay sadeleştirmelerinin diğer örnekleri arasında Krom dikey çubuklu aktif hava akışına sahip böbrek ızgaralar, jant tasarımının son derece hassas ve güçlü ayrıcalıklı görünümü ve kusursuz biçimde bir araya getirilmiş Hofmeister kıvrımı yer alır. 2016 BMW 7 Serisi İç kısımda ise Tanecikli Gri Kavak ahşap iç kaplamalı krom ve Fildişi Beyazı özel "Nappa" deri kaplama koltuklar gibi üst düzey kalitede malzemeler uyumlu bir kombinasyon oluşturur. Aynı zamanda üst düzeyde el işçiliğini gözler önüne seren bir diğer öğe de sürekli dikişli kontrol panelidir. Ahşap dekoratif kaplama ve elektrolizle kaplanmış şeritler üretim işlemleri sırasında bağımsız olarak eşleştirilir; böylelikle kesintisiz bir genel resim elde edilir. Özel renk ve malzeme çeşitleri sunan BMW Individual Koleksiyonu BMW 7 Serisi'nin tasarımı açısından çeşitli ek seçenekler sunar. Bunlar arasında örgü görünümlü dikiş, elde örülmüş fitil ve kontrast renkli dikişler gibi el işçiliğini yansıtan özellikleriyle Mediterranean Kahverengi Tartufo renginde ince tanecikli tam Merino deri döşeme de bulunur.
 

İletişim detayları

5304903435
Kaclitreyakar
Turkey, yeşilce mah. dalgıç No1 Kat 1