Reklamı kapatı X
İlan ID C16320
Bu araç : 1955 kez görüntülendi

Honda Civic Sedan 1.6 Elegance LPG CVT

95,850 tl Fiyat bilgi amaçlı eklenmiştir.
Model:
Civic Sedan 1.6 Elegance LPG CVT
Segment:
C Segment - Sedan / Hatcback
Karma Tüketim
5.4 lt
Şehir İçi Tüketim
6.2 lt
Şehir Dışı Tüketim
4.1 lt
Üretim Yılı:
2016
Yakıt Tipi:
LPG
Motor:
1597 cm³
Beygir Gücü:
125 hp
Vites Tipi:
Otomatik
Renk:
White
Kapı:
5
Yakit Deposu
85 lt
Maksimum Hız
178 km/s
Silindir Hacmi
1597 cc
Vites Tipi
Otomatik
0 - 100km Hızlanma
12.6 sn
Araç Segment
C
Araç Durumu:
0 Araç
Elektrikli Menzil
0 km/s
Bu araçta ilgileniyor musunuz?
Bilgi Al

Genel özellikler

Daha fazla bilgi

2016 Honda Civic Sedan ZAMANI ŞİMDİ BAŞLIYOR

Baştan aşağı yeniden tasarlanan ve geliştirilen 2016 Honda Civic Sedan; inovasyon, ileri mühendislik ve sürüş heyecanını bir arada en iyi şekilde yansıtıyor. Onuncu jenerasyonuyla yeni 2016 Honda Civic Sedan, yeni bir dönem açarken aynı zamanda "bir işi ne kadar uzun süre yaparsan, o işte o kadar iyi olursun" teorisini de doğruluyor.

Şimdi Civic Sedan'a her açıdan bakalım

O şimdi daha sportif ve daha göz alıcı. Yeni Civic Sedan’ın benzersiz gövde yapısı sayesinde bütün gözler üzerinizde olacak. Yeni Civic Sedan’ın motor kaputundan bagaj kapağına kadar her detayı incelikle tasarlandı. Düzgün hatları, pürüzsüz kıvrımları ve baştan aşağı kusursuz tasarımıyla yeni Civic Sedan şimdi karşınızda. Yeni Civic Sedan’ı tam anlamıyla anlayabilmek ve onu keşfedebilmek için direksiyonuna geçmeniz gerekiyor.
2016 Honda Civic Sedan
  Geniş iç ve bagaj hacminin yanı sıra, vücudunuzu saran koltukları, kusursuz bir tutuş̧ için ayarlanmış ergonomik vites kolu, yüksek kaliteli yüzeyleri ve hassas geri bildirimle daha kontrollü bir sürüşü destekleyen yeni direksiyon sistemiyle eşsiz bir otomobil keşfedeceksiniz. Anahtarsız giriş sistemi ve motor çalıştırma düğmesi ile anahtarınızı çantanızdan veya cebinizden çıkarmadan kapıları açabilir, kilitleyebilir ve aracınızı çalıştırabilirsiniz. Geleneksel mekanik el freninin yerini alan elektrikli park frenini küçük bir dokunuşla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hava soğuk olsa da, ısıtmalı ön koltukları ile Yeni Civic Sedan'ın içindeyseniz keyfiniz yerinde. Yeni Civic Sedan'ın Econ butonu, vites değiştirme uyarılarıyla*** aracınızı daha verimli kullanmanıza ve emisyon değerini düşürmenize olanak tanır.

Tarzını Ortaya Çıkarma Zamanı

Yeni LED teknolojisine sahip arka stop grubu, sportif alaşım jantlar ve karakteristik krom ön panjur gibi tasarım detaylarıyla yeni Civic Sedan daha dikkat çekici, benzersiz ve atletik.

Her Şey En İnce Ayrıntısına Kadar Düşünüldü

Yeni Civic Sedan’da yer alan çok noktadan bağlantılı arka süspansiyon, hidrolik burçlar ve McPherson tipi ön süspansiyon sayesinde dinamik performans, yol tutuşu ve konforu en üst seviyede yaşayacaksınız. Ayrıca mühendislerimizin gövde statiğini artırmak için Bilgisayar Destekli Mühendislik (CAE) tekniklerini kullanarak geliştirdikleri hafif ve yüksek dirençli şasiyle, performans ve sağlamlığın dengesine hayran kalacaksınız.

Güvenlik

Yeni Honda Civic Sedan, yola ilk çıktığınız andan aracınızı durdurduğunuz ana kadar kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissetmeniz için gelişmiş güvenlik sistemleriyle donatıldı. Yeni Civic Sedan’da sürücü, ön yolcu, yan ve perde hava yastıkları, ABS fren sistemi, Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD) ve Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA) gibi güvenlik özellikleri standart olarak sunulmakta. Panik fren anında fren gücünü artıran Acil Durum Fren Desteği (BA) gibi akıllı ekipmanlarla da yolculuklarınız her zaman olduğundan daha güvenli.

Gövde Yapısı

Gelişmiş Uyumluluk Mühendisliği ile geliştirilen gövde yapısı, sizi ve sevdiklerinizi korumak için olası bir çarpışma anında oluşan enerjiyi aracın geneline eşit bir şekilde dağıtır ve güvende olmanıza yardımcı olur.

Yol Tutuş Sistemi

AHA sensörleri sürüş esnasında lastiklerin tutunma seviyesini denetler, elde ettiği veriler ışığında maksimum yol tutuşu için gerekli olan güç veya fren miktarını hesaplar ve bu sayede aracınızı en dengeli şekliyle kullanmanıza imkan tanır.

Gelişmiş Fren Sistemi

ABS fren sistemi sert frenlerde tekerleklerin bloke olup kaymasını önlerken, EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) yeni Civic Sedan’ın yük ve ağırlık dağılımına bağlı olarak fren gücünü̈ her bir tekerleğe bağımsız olarak dağıtır. Bu sayede tehlike anında en kısa mesafede durabilmenizi sağlar.

Lastik Basınç İkaz Sistemi

Lastik Basınç İkaz Sistemi, lastiklerin basınçlarını sürekli denetler, olası bir basınç̧ kaybında sizi uyarır ve bu sayede lastiklerinizin doğru basınç̧ değerinde olduğundan emin olmanızı sağlar.

Hava Yastıkları

Sürücü, ön yolcu, yan ve perde hava yastıklarını standart olarak sunan Yeni Civic Sedan, kaza anında maksimum koruma sağlar.

İletişim detayları

5304903435
Kaclitreyakar
Turkey, yeşilce mah. dalgıç No1 Kat 1