Reklamı kapatı X
İlan ID C16875
Bu araç : 1602 kez görüntülendi

Audi A5 Coupe 1.4 Dynamic

217,000 tl Fiyat bilgi amaçlı eklenmiştir.
Model:
A5 Coupe 1.4 Dynamic
Segment:
S Segment - Spor Coupe
Karma Tüketim
5.3 lt
Şehir İçi Tüketim
6.7 lt
Şehir Dışı Tüketim
4.4 lt
Üretim Yılı:
2017
Yakıt Tipi:
Benzin
Motor:
1395 cm³
Beygir Gücü:
150 hp
Vites Tipi:
Otomatik
Renk:
Black
Kapı:
3
Kilometre:
0 Kilometre
Yakit Deposu
54 lt
Maksimum Hız
216 km/s
Silindir Hacmi
1395 cc
Vites Tipi
7 İleri Otomatik
0 - 100km Hızlanma
8.7 sn
Araç Segment
S
Araç Durumu:
0 Araç
Elektrikli Menzil
0 km/s
Bu araçta ilgileniyor musunuz?
Bilgi Al

Genel özellikler

√ ABS
√ Airbag
√ Alarm
√ Alaşım jantlar
√ Ayarlı Süspansiyon
√ Çekiş kontrolü
√ Deri döşeme
√ Deri Koltuk
√ EDS
√ Elektrikli Ayna
√ Elektrikli Camlar
√ ESP
√ Immobilizer
√ Isıtmalı Ön Cam
√ Klima
√ Koltuk Isıtma
√ Kumandalı Direksiyon
√ Merkezi Kilit
√ Navigasyon
√ Park Sensörü
√ Radyo / CD Çalar
√ Renkli Cam
√ Servo direksiyon
√ Sis Farı
√ Xenon Farlar
√ Yağmur Sensörü
√ Yol bilgisayarı

Daha fazla bilgi

Yeni Audi A5 Coupe

Sportiflik ve zarafet. Yeni Audi A5 Coupe, standartları belirliyor. Şekil veren tasarım modernize edildi ve daha da geliştirildi. Opsiyonel Audi Matrix LED farlarla yeniden tasarlanan ön kısım, rölantide dahi dinamik işlevini yerine getirir. Teknik olarak, Sport Audi A5 Coupe, son teknoloji ürünü bir araçtır: Yeni gövdeye ek olarak Audi A5, bütünüyle yeni şasisi, yüksek performanslı sürüş teknolojisi, yenilikçi bilgi-eğlence donanımı ve sürücü destek sistemleriyle etkileyicidir.

Sportif ve zarif.

Audi A5 Coupe'nizin dış tasarımını zevkinize göre biçimlendirin. Dış renk, jant veya far teknolojisi. Audi A5 Coupe'nizi, çok çeşitli donanım seçeneklerini kullanarak size özel bir rüya otomobiline dönüştürebilirsiniz.

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü yer.

Technology selection ile donatılan yeni Audi A5

Opsiyonel alınabilen teknoloji seçimi, Audi A5 Coupe'inizi daha da yenilikçi kılar. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için MMI touch'lı (dokunmatik MMI) el yazısı tanıma özellikli, dokunmaya duyarlı touchpad üzerinden sezgisel olarak kontrol edilebilir.

Audi sanal kokpit, hız veya navigasyon verileri gibi sürücüyle bağlantılı tüm bilgileri keskin ve esnek bir tepki özelliğiyle 12,3 inç renkli ekranda verir. Hangi bilgilerin sizin için önemli olduğuna siz karar verirsiniz ve dijital gösterge grubunda bu bilgilerin daha büyük görüntülenmesini sağlarsınız. Audi akıllı telefon arayüzü ile akıllı telefonunuzun içeriğini Audi'nize taşıyabilirsiniz. Sensör kontrollü portgabaj kilitleme özellikli konforlu anahtar, kilitlemeyi ve kilit açmayı kolaylaştırır. Ancak araç anahtarı yanınızda taşınmalıdır. Öncü teknolojileri, cazip fiyat avantajıyla deneyimleyin -Audi A5 Coupe'nin Technology selection donanımı.

Audi A5 Coupe Yeni çizgiler

Yeni Audi A5 Coupe, zarafet ve görkemi, dinamizm ve gücün yanı sıra yüksek teknoloji ve sürüş keyfiyle birleştiriyor. Audi A5 Coupe, ileri doğru coşkulu bir atılımın, teknoloji aracılığıyla Güney Tirol Alpleri'nde nasıl forma kavuşturulduğunu ve etkileyici tarzı, dağlarda nerede bulabileceğinizi gösteriyor.


Çizgileri Yenilendi

Audi A5 Coupe'nin formundaki ve çizgisindeki sportif zarafeti ve sürüş potansiyelini fark etmek için şöyle hızlı bir bakış bile yeterlidir. Yeni Audi A5 Coupe'in boyu 47 milimetre uzadı, dingil mesafesi 13 mm arttı. Hemen hiç değişmeyen yüksekliği ise 1,37 metre. Vurgulanan kısa çıkıntılarıyla birlikte bu durum, konu sportif oranlara geldiğinde bir ünlem işaretine yol açıyor. Yeni Audi A5 Coupe, ilk nesil Coupé'yi bir tasarım ikonuna dönüştüren her ne ise onu daha da geliştirdi. Örneğin artık üç boyutlu formu sayesinde ışık ve gölge oyunları yapan ve görünümü, tekerlek boşluk kemerlerinin üzerindeki eğimli hat ile mükemmel şekilde tamamlanan, dalga formunda tasarlanmış keskince çekilmiş omuz çizgisi gibi. Tekerlek boşluk kemerlerinin belirgin çıkıntıları, opsiyonel quattro teknolojisini işaret eder.

Audi Matrix LED Teknolojisi

Audi A5 Coupe'in kısa kuyruğu net bir yatay çizgi sunar. Arka etekliğin alt kısmındaki ayrı reflektörler aracın genişliğini vurgular. İnce, üç boyutlu arka lambalar LED teknolojisiyle donatılmıştır ve üçüncü stop lambası arka camın eni boyunca uzanır. Yeni Audi A5'in yeni tasarımlı ön kısmında, vurgulanan yatay çizgiler de mevcuttur: İnce ince konturlanan farlar isteğe bağlı olarak Audi Matrix LED teknolojisiyle donatılabilmekte olup, ön çizgileri çizmeye devam eder. Bunlar şimdi, düz ve daha geniş olan ve ayrıca üç boyutlu biçimlendirilen tek çerçeveli ızgaranın biraz üzerine yerleştirilmiştir.

Audi A5 Coupe Motor Seçenekleri

Audi A5 Coupe'nin çarpan kalbi, uzun, kuşatıcı motor kaputunun altında yatar: Yeni nesil TFSI ve TDI motorlar öncelinden daha fazla güç üretir. Güç çıkışları 190 hp ve 252 hp arasındadır; yakıt tüketimi ise yüzde 22 kadar düşürülmüştür. Bu arada 60 kilogram hafifleyen taşıyıcı alt takım, 0,25'lik rüzgâr sürtünme katsayısı, örneğin 7 km/s'in altındaki hızlarda kırmızı ışığa yaklaşırken motoru çoktan devreden çıkarmış olan (S tronic vites kutusu ile), geliştirilmiş start-stop sistemi de bu durumu destekler. Kuvvetler, tekerleklere ya altı ileri şanzıman ile manuel olarak veya yedi ileri S tronic aracılığıyla dağıtılır. quattro dört tekerlekten çekiş teknolojisi tüm motorlarda seçenek olarak sunulmaktadır.
Audi A5 Coupe

Ultra teknolojili yeni quattro, Audi A5 Coupe'de ilk defa olarak alınabilmektedir. Mümkün olduğu takdirde önden çekişin avantajlarından yararlanılırken, bu arada arka aks kullanıma hazır şekilde bekler. Belirli bir ihtiyacı tespit etmek için sistem, en değişken bilgileri saniyede 100 defa kaydeder ve değerlendirir. Dört tekerlekten çekiş düzenlemesi, tepki ile olduğu gibi tahmin ederek, yani ön görüyle de çalışır. Kontrol ünitesi, hesaplamaları sadece viraj alırken yapmaz; örneğin aşağı yukarı 0,5 saniye öncesinde yapar ve kendini özellikle sürüş tarzına, dengeliyici sistem durumuna ve Audi driving select sürüş dinamikleri sisteminin seçili moduna uyum sağlar. Eğer bir sürüş durumu ön görülemiyorsa, örneğin tekerlekler kuru asfalttaki bir buz parçası üzerinde gidiyorsa sistem yanıt verir ve quattro'ya geçiş yapar.

O Bir Stil İkonu Değil

Audi A5 Coupe sadece bir stil ikonu değildir; aynı zamanda yolda olmayı da temsil eder. Güney Tirol Alpleri'nde seyahat de dâhil olmak üzere sportiflik ve zarafetle birlikte özgürlük ve bağımsızlık duygusunu da yayar. Brenner Geçidi'nden geçerken Dolomites'in zirveleri yavaşça yükselir. Bunlar, Alpler'deki en etkileyici görüntülerdendir. Heykel gibi muazzam taşlar, ilginç kaya oluşumlarıyla gökyüzüne ulaşır. Doruklar, Marmolada, Schlern, Langkofel, Sella ve Tre Cime di Lavaredo dâhil, birlikte görkemli bir şekilde sıralanır. Mimar Le Corbusier bir zamanlar bu devleri "dünyanın en güzel yapısı" olarak tarif etmişti. Bunların güçlü görünümü, zamanımızda giderek daha fazla inşaatçıya/mimara esin veriyor gibi görünüyor çünkü öncüleri arasında Corbusier'in de yer aldığı modern mimari, Alpler'de giderek yaygınlaşıyor. Ahşap ve taş, çelik, beton ve cam gibi tipik yapı malzemeleri. Brixen, Bolzano veya Merano gibi Güney Tirol şehirleri böylesine etkileyici yapıları görmek için iyi bir başlangıç noktası. Bu yapılar arasında yeni biraeviyle Forst biracılık, kayaya yapılan Margreid itfaiye istasyonu, yuvarlak çakıllarla süslenen Perathoner oyması, Ayna Evler ve son derece iri kaya parçası formundaki Timmelsjoch geçit müzesi sayılabilir.

Yeni standartları belirliyor.

Yüksek standartlara sahip olmak kesinlikle hakkınızdır. Audi A5 Coupé de bu standartları karşılar. Ayrıcalıklı tasarım, etkileyici verimlilik ve dinamik sportifliğin mükemmel sentezinin somut örneğidir. Ve her ayrıntıda yüksek kalite sunar. Şimdi bu başarılı model yeni bir mükemmellik düzeyinde sunuluyor: Dış tasarımda çarpıcı yenilikler, yoğun ağ bağlantılı çalışan destek sistemleri ve daha da mükemmelleşitirilen konfor ögeleri ile.

Audi a5 Coupe Donanım Paketleri

Yeni Audi A5 Coupe'de kendi fikirlerinize yeterince yer var. Örneğin design ve sport donanım paketleriyle aracınızı kişiselleştirebilirsiniz. A5 design paketi, iç mekâna, krom çubuklu, titan siyahı ve başka versiyonlarda tek çerçeveli ızgara gibi zarif vurgular katar. Audi design selection, iç mekân için özel malzemeler ve renkler sunar. A5 Sport serisi dinamik bir odak noktası getirir; örneğin krom egzoz boruları, gövde renginde difüzör veya isteğe bağlı S line spor paket gibi.

S line selection ile donatılan yeni Audi A5

İsteğe bağlı S line selection, Audi A5'inizin dinamik karakterini geliştirecektir.

  • Paralel 5 kol tasarımlı 19 inç alüminyum döküm jantlar üstün bir albeniyi garanti eder.
  • Karakteristik parlak imzasıyla LED farlar ve dinamik flaşörlü arka lambalar gündüz - gece tasarımında uzaklardan görülebilir.
  • Spesifik tampon tasarımı ve mat alaca karanlık grisi renkte difüzör ve ızgara gibi öne çıkan unsurlarıyla S line dış paket, Audi'nizin sportifliği hakkında hiçbir şüphe bırakmaz.

Audi exclusive deri. Görün. Hissedin. Büyülenin.

Deri, doğanın eşsiz bir ürünüdür. Ona dokunmanın verdiği his, rahatlatıcı bir duyguyu tetikler ve özel bir sürüş deneyimini taahhüt eder. Bakması her zaman zevk verir. Pürüzsüz yüzeyi yumuşak bir ışıkla parıldar görünür. Audi'nizde koltuk kaplaması olarak bir parça deri, ayrıcalıklı bir konfora dönüştürülür.

Hiçbir zaman iki deri parçası birbirine benzemez ki bu, Audi exclusive felsefesiyle mükemmel örtüşen bir gerçektir. Nitekim iç mekân için elde üretilen parçaların kusursuz bir şekilde koordine edilmesine büyük özen gösteririz. Hassas işlemler bu malzemenin doğal güzelliğinin korunmasını garanti eder.

Audi A5 Coupe seçeneklerinin haricinde farklı  Coupe araçları da incelemek isterseniz linki tıklayabilirsiniz.

İletişim detayları

5304903435
Kaclitreyakar
Turkey, yeşilce mah. dalgıç No1 Kat 1