Reklamı kapatı X
İlan ID C3007
Bu araç : 4747 kez görüntülendi

Dacia Duster 4x2 1,5 DCI Dizel

65,700 tl Fiyat bilgi amaçlı eklenmiştir.
Model:
Duster 4x2 1,5 DCI Dizel
Segment:
Karma Tüketim
4.7 lt
Şehir İçi Tüketim
5.2 lt
Şehir Dışı Tüketim
4.3 lt
Üretim Yılı:
2014
Yakıt Tipi:
Dizel
Motor:
1598 cm³
Beygir Gücü:
90 hp
Vites Tipi:
Manuel
Renk:
Blue
Kapı:
5
Kilometre:
0 Kilometre
Yakit Deposu
55 lt
Maksimum Hız
184 km/s
Silindir Hacmi
1498 cc
Vites Tipi
Manuel
0 - 100km Hızlanma
11.3 sn
Araç Segment
SUV
Araç Durumu:
0 Araç
Elektrikli Menzil
0 km/s
Bu araçta ilgileniyor musunuz?
Bilgi Al

Genel özellikler

Daha fazla bilgi

Dacia Duster 4x2 1,5 DCI Fiyatı İle Cazip Avantajlar

Daha da cömert Dacia Duster 4x2 1,5 DCI 2014 Dizel hız ayar ve sınırlayıcı, arka park sensörü, tek dokunuşlu elektrikli camı ve dış sıcaklık göstergesi gibi çok sayıda donanımı* yine Dacia fiyatlarıyla sunuyor. Kolay ve sezgisel kullanımlı navigasyon ve multimedya sistemi MEDIA NAV 7 inçlik (18 cm) dokunmatik ekranıyla farklı fonksiyonlar arasında gezinmenize olanak sağlıyor : Navigasyon, telefon, radyo, medya… Bluetooth bağlantısı sayesinde, elleriniz serbest** telefon edebilirsiniz, mobil müziğinizi audio streaming modunda veya doğrudan ön paneldeki USB ve Jack prizlerle dinleyebilirsiniz. 100% faydalı teknoloji sizin için düşünüldü Bütün engelleri aşmak için tasarlanmış olan Dacia Duster 4x2 1,5 DCI 2014 Dizel yüksek sürüş keyfi, düşük yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları sunan motor seçenekleriyle donatıldı. Ayrıca Eco Mode fonksiyonu ve vites değiştirme göstergesi sürücünün her an yakıt tüketimini minimize etmesine imkan sağliyor.

Dacia Duster 4x2 1,5 DCI Daha Modern

Şimdi daha modern olan Yeni Dacia Duster, yine her türlü yol koşuluna meydan okumaya devam ediyor. Yenilenen Yeni Dacia Duster'in iç tasarımı binek otomobillerin konforuna sahip ve dünyasında emin adımlarla yükselmeye devam ediyor. Krom kaplı detaylarla tamamen yeniden tasarlanan yeni torpido paneli Yeni Duster’in sağlam karakterini daha da güçlendiriyor. Daha da pratik hale gelen Yeni Duster yeniden tanımlandı ve kapılarda entegre elektrikli cam açma kapama tuşları, makyaj aynaları, arkada tavan lambası , 12V prizlerle donatıldı. Yeni tasarımlı yeni koltuklar,katlanabilir arka koltuk sırtlığı, dayanıklı yeni bagaj gizleme pondizotu konfor ve modülerliği arttırıyor. Daha koyu iç renkler Yeni Dacia Duster’in dinamik karakterini ve maceracı tarzını güçlendiriyor. Yeni Dacia Duster ile iç tasarıma katkıda bulunan biri deri üç yeni döşeme sunuluyor.

Engel ve sınır tanımıyor

Her türlü yol koşulunun üstesinden gelecek şekilde tasarlanan Yeni Dacia Duster 4x2 1,5 DCI gerçek bir 4X4 ve her türlü engel aşma kapasitesine sahip.Yeni Dacia Duster kompakt ve büyüklüğüne göre hafif bir araç, bu da ona büyük bir çeviklik kazandırıyor ve arazi performansına katkıda bulunuyor, yüksek sürüş pozisyonu daha geniş görüş açısı sağlıyor. Arazide ve zorlu yol şartlarında rahat sürüş, rampada veya yüklü halde kolay kalkış ve yokuş aşağı inişte aracı kontrol etmek için şanzımanın 1. vites dişli oranı kısa tutuldu ** (1 000 d/d’da 5,79 km/h)

Her türlü arazi ve yol koşulunun üstesinden gelir

Dacia Duster 4x2 1,5 DCI Tutunma koşullarının iyi olduğu yollarda ve otoyollarda 4x2 Modu tercih edilmelidir. Böylece motor torku 2 ön tekerleğe aktarılır ve yakıt tüketimi minimize edilir. Her türlü yolda, aracın hızı ve tutunma koşulları ne olursa olsun, Auto modu torku ön aks ve arka aks arasında otomatik olarak dağıtır. Böylece yol tutuşu ile çekiş arasında en iyi dengeye sahip olursunuz. Zorlu geçişlerde ve engebeli, çamurlu ve kumlu yüzeylerde, Lock modu aracın engel aşma kapasitesini maksimize etmek için motor torkunu ön ve arka aks üzerindeki 4 tekerlek arasında sürekli olarak dağıtır. Böylece 4x4 kullanıma uyarlanmış bir çekiş kontrolünden ve takviyeli fren sisteminden yararlanırsınız.

İletişim detayları

5304903435
Kaclitreyakar
Turkey, yeşilce mah. dalgıç No1 Kat 1