Reklamı kapatı X
İlan ID C18291
Bu araç : 1867 kez görüntülendi

Fiat Linea 1.3 Multijet Pop

115 tl Fiyat bilgi amaçlı eklenmiştir.
Model:
Linea 1.3 Multijet Pop
Segment:
D Segment - Sedan
Karma Tüketim
5.1 lt
Şehir İçi Tüketim
6.5 lt
Şehir Dışı Tüketim
4.3 lt
Üretim Yılı:
2017
Yakıt Tipi:
Dizel
Motor:
1248 cm³
Beygir Gücü:
95 hp
Vites Tipi:
Manuel
Renk:
Asphalt
Kapı:
5
Kilometre:
0 Kilometre
Yakit Deposu
45 lt
Maksimum Hız
170 km/s
Silindir Hacmi
1248 cc
Vites Tipi
5 İleri Düz
0 - 100km Hızlanma
13.8 sn
Araç Segment
D
Araç Durumu:
Kiralık
Elektrikli Menzil
0 km/s
Bu araçta ilgileniyor musunuz?
Bilgi Al

Genel özellikler

Daha fazla bilgi

Tasarımıyla iddialı, Teknolojisiyle yenilikçi, Donanımıyla konforlu, Performansıyla güçlü, Hissettirdikleriyle prestijli...

Kısacası o, hayallerinizdeki otomobil olabilir!

Yeni Fiat Linea 1,6 Multijet 2014 Dizel, modern tasarımındaki dinamik çizgileriyle şehirli kimliğini gözler önüne seriyor. Bursa’da üretilen Türkiye’nin aile otomobili yeni Fiat Linea 1,6 Multijet 2014 Dizel, tüm aileye şehrin her yerinde kendini evinde hissettiriyor.

Dış Tasarım

İtalyan çizgileriyle şekillenen yeni Fiat Linea 1,6 Multijet 2014 Dizel, şık görünümüyle tüm aileyi daha ilk görüşte etkileyecek. Yenilenen ön ve arka tamponları, şıklığını tamamlayan krom ayrıntılarıyla yeni Fiat Linea 1,6 Multijet 2014 Dizel tüm bakışları üzerinde topluyor.

İç Tasarım

Yeni Fiat Linea 1,6 Multijet 2014 Dizel; geniş iç hacmi, ergonomik koltukları, sınıfının en uzun diz mesafesiyle tüm aileye konforu sunarken şıklıktan asla ödün vermiyor. Geniş ve sade iç kabiniyle sağladığı ferahlığı, döşemelerindeki kalite ve zarafetle tamamlıyor. Yeni Fiat Linea 1,6 Multijet 2014 Dizel tasarlanırken ailede herkesin konforu düşünüldü. Geniş iç hacmi, insan bedeniyle uyumlu ergonomik koltukları, sınıfının en uzun diz mesafesi, ön ve arka kol dayanaklarıyla yeni Fiat Linea 1,6 Multijet 2014 Dizel’da yolculuk yapmak herkes için ayrı bir keyif. Işığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası, yağmur şiddetine duyarlı otomatik silecekleri ve karanlığı algılayarak kendiliğinden yanan otomatik farlarıyla yeni Fiat Linea 1,6 Multijet 2014 Dizel sürücüsüne de maksimum konforu yaşatıyor. Yeni Fiat Linea 1,6 Multijet 2014 Dizel tüm aileye konforu sunarken şıklıktan asla ödün vermiyor. Geniş ve sade iç kabiniyle  sağladığı ferahlığı, döşemelerindeki kalite ve şıklıkla tamamlıyor. Tasarımı tamamen yenilenen ön konsol, sürüş sırasında kullanım kolaylığı sunuyor.
ANTI-STAIN KUMAŞ KORUMA SİSTEMİ HAKKINDA BİLGİ
Koltuk ve kapı panellerindeki kumaş yüzeylerde kimyasal bir metodla oluşturulan koruyucu tabaka sayesinde;
• Kumaşın yeni görüntüsü uzun süre korunur. • Kir itici özelliği kazandırılmış kumaş uzun süre temiz ve lekesiz kalır. • Yağ ve su gibi sıvıların kumaşa tutunması engellenir, bunların oluşturabileceği lekelere karşı kumaş korunur. • Oluşabilecek diğer kirlerin kumaştan kolaylıkla temizlenebilmesi sağlanır. • Aşınmalara ve güneş ışınlarının soldurmasına karşı dayanım sağlanır. • Bu özellik, Yeni Fiat Linea 1,6 Multijet 2014 Dizel'nın tüm versiyonlarında (Easy, Urban, Lounge) standart olarak sunuluyor.

Teknoloji kontrol altında

Yeni Fiat Linea 1,6 Multijet 2014 Dizel’nın üstün teknolojik özellikleri her yolculuğu daha rahat ve keyifli hale getiriyor. Hız sabitleyici Cruise Control, uzun yolculuklardaki yorgunluğu azaltıyor. Blue&Me™ teknolojisi sayesinde, ellerinizi direksiyondan ayırmadan sesli komutlarla müzik sistemini kontrol edebilme, telefon görüşmelerinizi yapabilme rahatlığını yaşatıyor. Kolay ulaşılabilen USB ve AUX girişleri, harici disk veya uyumlu diğer cihazları rahatlıkla bağlayarak dilediğiniz müziği dinleyebilmenize imkan sunuyor. Fiat’ın devrim yaratan Eco:Drive teknolojisi, sürüş stilinizle ilgili tüm bilgileri Blue&Me™’nin USB çıkışı aracılığı ile kaydetmenizi ve ilgili bilgileri bilgisayarınıza indirerek detaylı analiz etmenizi sağlıyor. Böylece yakıt tasarrufu sağlayacak daha verimli bir sürüş için gerekli önlemleri almanıza yardımcı oluyor. Yeni Fiat Linea 1,6 Multijet 2014 Dizel’da ön ve arka otomatik camlar ve elektrikli dış dikiz aynaları standart olarak sunuluyor. Ayrıca çift bölgeli otomatik kliması, uzun yolculuklarda kaçınılmaz olan klima tartışmalarına son veriyor. Özetle yeni Fiat Linea 1,6 Multijet 2014 Dizel, aileniz için mükemmel uyumu yakalıyor.

MultiJet Teknolojisi

Fiat tarafından geliştirilen ve ödüle doymayan Multijet motorlar, daha az yakıtla daha çok performans sağlıyor. Üstelik daha az karbon salınımıyla çevreyi de koruyor. Bu kadar avantaj sağlayan Multijet motorlar, uzun kullanım ömürleriyle de dikkat çekiyor. Yeni Fiat Linea 1,6 Multijet 2014 Dizel’nın sunduğu 6 ileri şanzıman, tüm yolculuklarda daha akıcı ve rahat bir sürüş sağlıyor.

Sağlam Duruş

Yeni Fiat Linea 1,6 Multijet 2014 Dizel, tüm aileye prestiji sunarken güvenlikten de ödün vermiyor. Gelişmiş güvenlik donanımlarıyla, yol boyu tüm aileyi tehlikelerden en iyi  şekilde koruyor. Yeni Fiat Linea 1,6 Multijet 2014 Dizel’da versiyona göre standart sunulan ESP ve Cruise Control’ün yanı sıra ABS, EBD, ASR, MSR, Hillholder, HBA ve 6 hava yastığı (sürücü, yolcu, yan ve tavan), gergili emniyet kemeri ve bebek koltuğu ISOFIX bağlantıları gibi birçok aktif ve pasif güvenlik unsuru bir arada bulunuyor

İletişim detayları

850 316 6 316
Budget
Turkey, www.budget.com.tr
Istanbul, Turkey