Reklamı kapatı X
İlan ID C6259
Bu araç : 896 kez görüntülendi

Model:
Segment:
Karma Tüketim
5,7 lt
Şehir İçi Tüketim
7,3 lt
Şehir Dışı Tüketim
4,7 lt
Yakit Deposu
Maksimum Hız
Silindir Hacmi
Vites Tipi
0 - 100km Hızlanma
Araç Segment
Araç Durumu:
Elektrikli Menzil

Genel özellikler

Daha fazla bilgi

Lancia Delta 2014 1.9 Twinturbo Multijet Dizel tüm diğer otomobillerden farkını ortaya koyuyor. 

Stil

Agresif ön görünüş ve akıcı aerodinamik yapısıyla Delta olağanüstü yenilikleri ve tasarım özelliklerini bir araya getiriyor. Doğrudan arka cama dayanan çift renkli tavan Flying Bridge adeta teknolojinin şiirsel bir anlatımı. Krom kaplama ayrıntılar tüm hatlarda kendini gösteriyor. Lüksten asla taviz vermeyen Lancia Delta 2014 1.9 Twinturbo Multijet Dizel; zarafetten de vazgeçmiyor. Üç farklı iç mekan seçeneği ile Delta zevkinizi tam olarak yansıtıyor.(Deri ve Alcantara®, Frau® Deri Döşeme, Deri ve Sportif Alcantara®).

Beceri

İçgüdülerin ve iradenin bir araya geldiği Delta’nın gelişmiş teknolojili sistemleri, sundukları gerçek güvenlikle, gerçek dışı bir sürüş keyfi yaşamanızı sağlıyor. ESP konusunda bir Delta yeniliği olan “Absolut Handling System” her tür yolda mükemmel denge kontrolünün avantajlarından yararlanmanızı sağlarken elektronik göz yardımıyla otomobilin yoldan çıktığını tespit eden ve direksiyona uyarı sinyali gönderen Sürüş Yardımı’nın sunduğu güven yolculuğunuzun keyfini çıkarmanıza yardımcı oluyor.

Teknoloji

İşte evrimin gerçek göstergesi; rakipsiz bir teknoloji şovu: Entegre navigasyon sistemlerinin en yenisi Instant Nav, Bluetooth® özellikli USB girişine sahip Blue&Me™, kısa mesajları sesli olarak dinleme özelliği, MP3 müzik çalar, WMA, WAV ve sesli iletişim gibi hayatınızı kolaylaştıracak pek çok özellik, hem de direksiyondan elinizi ayırmanızı bile gerektirmeksizin hizmetinizde.

Ruh

Tamamı Turbo ile güçlendirilmiş güçlü motorları sayesinde Yeni Lancia Delta adeta koşuyor. Benzinli modeller 16 subaplı motorla daha verimli hale geliyor. Euro 5 Ready standartlarına uyan antipartikül filtreli dizel motorlar maksimum performans sağlarken çevreye gereken özeni gösteriyor.

Güç, yakıt ekonomisi ve sürüş keyfi;

Yeni Lancia Delta’da hepsi Turbo beslemeli beş farklı motor seçeği sayesinde bütün bu hisleri aynı anda yaşayabilirsiniz. 16 supap, 6 ileri düz vitesli benzinli Turbo modellerin sunduğu yüksek performanstan etkilenmemek mümkün değil.

1.4 Turbojet 120 BG. Dengeli.

1.4 litre motordan 120 BG gibi şaşırtıcı bir güç sağlayan bu motor, düşük yakıt tüketimiyle 1.750 devir/dakikada maksimum 206 Nm tork güç üretirken çok iyi bir performans sunuyor ve sportif yeteneklerini sergilerken yakıt konusunda cimri olmayı sürdürüyor.

1.4 Turbojet 150 BG. Göz Alıcı.

2.250 devir/dakikada 206 Nm tork: her türlü yolda üstün sürüş keyfi yaşatmak için gözalıcı performans. Dizellere bakmadan sakın geçmeyin. İnanılmaz performanslarına tanık olacağınız tüm Turbodizeller Euro 5 Ready standartlarının çevreye olan duyarlılığının gerçek birer sembolü olarak sizleri bekliyor.

1.6 Multijet 120 BG. Çevre dostu.

Çok daha sessiz ve çok daha temiz en son nesil “Common Rail” sistemiyle tanışmaya hazır olun. 4.000 devir/dakikada 300 Nm tork gücüne çıkarken kulaklarınıza inanamayacaksınız! DPF partikül filtresiyle çevreye duyarlı. 6 ileri düz vitesli Selectronic robotize vites kutusu sayesinde dilerseniz otomatik vitesin konforunu, dilerseniz manuel vitesin eğlenceli yanlarının tadını çıkartabilirsiniz. Bu teknoloji sayesinde kullanım kolaylığı ve etkili performansın simgesi olan geleneksel şanzıman sistemi, tüketim ve emisyon değerlerinin azaltıldığı ideal kontrol avantajlarıyla bir araya getiriliyor.

1.9 Twinturbo Multijet 190 BG. Devrim.

İlk kez Delta tarafından sunulan devrim niteliğinde bir yenilik. Sadece sürücünün isteklerini anında ve güçlü bir şekilde yanıtlamakla kalmayıp; her koşulda inanılmaz sürüş yetenekleri sergilediğini görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Yepyeni özellikler taşıyan iki turbo, 2.000 devir/dakikada maksimum 400 Nm tork gücü ve sadece 1.250 devir/dakikadan başlayarak 300 Nm tork gücü sağlamak gibi inanılmaz yeteneklere sahip. Çift süperşarj ile birlikte maksimum güç: 190 BG, yani yaklaşık litre başına 100 BG ile şaşırtıcı bir verimlilik sağlıyor.

1.8 Turbo 200 BG. Öncü.

Bu yeni ve çok özel motor şimdiden geleceği inşa ediyor. Delta motorlarının en üstünü olan doğrudan enjeksiyonlu bu Turbojet, altı ileri düz vitesli ve otomatik şanzıman sistemleriyle motor esnekliğini ön plana çıkarıyor. Kategorisinin zirvesindeki performansın ve müthiş gücün oldukça ağırbaşlı bir şekilde sergilendiğini gördüğünüzde sizler de çok şaşıracaksınız.

İletişim detayları