Reklamı kapatı X
İlan ID C6275
Bu araç : 1247 kez görüntülendi

Model:
Segment:
Karma Tüketim
7,9 lt
Şehir İçi Tüketim
10,5 lt
Şehir Dışı Tüketim
6,3 lt
Yakit Deposu
Maksimum Hız
Silindir Hacmi
Vites Tipi
0 - 100km Hızlanma
Araç Segment
Araç Durumu:
Elektrikli Menzil

Genel özellikler

Daha fazla bilgi

Lancia Voyager 2014 2.8 Dizel Saygınlığın Gücü

Lancia Voyager 2014 2.8 Dizel 163 HP gücü ve 360 Nm torka sahip bu muhteşem 2.8 CRD dizel motorda partikül filtresi standart sunuluyor. Motorun verimliliği sonsuz, tüketim ve çevre kirliliği minimum düzeyde. Ortalama yakıt tüketimi 7.9lt/ 100 km olarak kaydedilirken, karbondioksit emisyonu Euro 5 bildirimlerine uygun olarak 207 g/km dir. Stil, Lancia Voyager 2014 2.8 Dizel’de hayat bulur ve verimliliğe dönüşür. Voyager’ı kullanmak güzelliği deneyimlemektir.

Lancia’ya göre seyahat sanatı

Lancia, otuz yıldır insanlara tutkulu bir seyahat deneyimi yaşatmaktadır. Şimdi, size bu tutkuyu yaşatmak için geri döndü. Lancia, Voyager’ı sunar. O, Avrupa’nın günümüze uyarladığı bir Amerikan ikonu. Engel tespit sistemi, elektrikli bagaj kapısı, sürgülü kapılar gibi özellikleriyle ve yeni tasarımıyla maksimum fonksiyonellik ile modern bir görünüm kazandı. Ayarlanabilir özellikleriyle araç, içerisindeyken sizin için en konforlu hale gelir. Tavandaki LED lambalar kolaylıkla ayarlanabilirken, otomatik 3 bölgeli tam otomatik klima kontrolü arka koltuktaki yolcular için bağımsız bir kumanda ünitesi ile donatıldı. Dahası, Stow’n Go tasarımı sayesinde yolcu bölümü hem yolculara hem de onların bagajlarına alan sağlamak için farklı şekillerde ayarlanabiliyor. Voyager’da seyahat ederken, teknoloji de herkesin faydalanabileceği bir hal alıyor. Çift LCD’li ekran ile eğlence sistemi birden fazla kaynaktan seçilebilen iki farklı multimedyanın aynı anda kullanılabilmesine imkan sağlıyor. Buna ek olarak, dokunmatik ekranlı ve Bluetooth özellikli Uconnect sistemi, yolculara müzik keyfi sunuyor ve sürücünün cep telefonunu ve yolu (ParkView arka kamera) kontrol etmesini sağlıyor. Lancia, Voyager’ı, Türkiye’de Euro 5 motor seçeneğiyle sunuyor: 163 HP diesel 2.8 CRD. Size ekolojinin ve gücün birleştiği yere rehberlik etmesi için: Lancia Voyager...

Çifte ayrıcalık

Lancia Voyager Amerikan sağlamlığı ve ince İtalyan çizgisiyle kusursuz bir uyum sağlar. Voyager’ın donanım seviyesi; teknoloji ve üstün zanaatkarlığın bir birleşimidir. Voyager’ın tasarımında zarafet hüküm sürer. Vites kolu ve ısıtmalı direksiyon tıpkı ısıtmalı ve elektrikli ayarlanabilir koltuklar gibi yumuşak deri ile kaplanmıştır. Elektrikli sürgülü kapılar , sis farları, park sensörü, Uconnect Bluetooth sistemi, hız sabitleyici, Stow’n Go tasarımlı üç sıra koltuklar, üç bölgeli tam otomatik klima kontrolü, 6,5” dokunmatik ekran, direksiyon kumandalı müzik kontrol sistemi Voyager’ın hayatı kolaylaştıran özelliklerinden birkaçı... Eşsiz buluşmanın kusursuzluğu, iki ebedi tarihin yenilikçi ürünü.

İletişim detayları