Reklamı kapatı X
İlan ID C6335
Bu araç : 2203 kez görüntülendi

MINI John Cooper Works 1.6 Works

75,000 tl Fiyat bilgi amaçlı eklenmiştir.
Model:
John Cooper Works 1.6 Works
Segment:
A Segment - Küçük Araçlar
Karma Tüketim
7,1 lt
Şehir İçi Tüketim
10,1 lt
Şehir Dışı Tüketim
5,3 lt
Üretim Yılı:
2014
Yakıt Tipi:
Benzin
Motor:
1598 cm³
Beygir Gücü:
211 hp
Vites Tipi:
Manuel
Renk:
Black
Kapı:
2
Yakit Deposu
50 lt
Maksimum Hız
240 km/s
Silindir Hacmi
1598 cc
Vites Tipi
6 İleri Düz
0 - 100km Hızlanma
6.5 sn
Araç Segment
A
Araç Durumu:
0 Araç
Elektrikli Menzil
0 km/s
Bu araçta ilgileniyor musunuz?
Bilgi Al

Genel özellikler

Daha fazla bilgi

Mini John Cooper Works 1.6 Benzin

SİZ ATEŞLEYECEK BİLGİLER.

 Üstün performans için tasarlandı: üstün çekişi ile etkileyici bir motor. Her bir bileşen “John Cooper Works” unvanını kazanmadan önce son derece zorlu testlerden geçer. Sonuç ise son derece güçlü pistonlar ve valfler ile yarış pistlerine uygun takviye basıncıdır. Bu piston ve valfler 1,6 litre direkt enjeksiyonlu motoru doruğuna çıkarırlar. Overboost 20 Nm katkı ile torku 280 Nm’ye yükseltir. Zaptetmek mümkün mü? Neredeyse imkânsız.
HER GÜN UYANMAK. HER GÜN AYNI KAHVEYİ İÇMEK. HER GÜN AYNI YOLDAN İŞE GİTMEK. HER GÜN AYNI GÜN, HER GÜN HER ŞEY SIRADAN, NORMAL. TA Kİ BUNA BİR DUR DİYENE KADAR; BİR MINI’YE BİNİLİR, NORMAL HAYATTAN UZAKLAŞILIR VE NESİLLER BOYU HERKESİ ETKİSİNDE BIRAKAN YEPYENİ BİR DÜNYAYA GEÇİLİR. MINI DÜNYASINA. SINIRSIZ KİŞİSELLEŞTİRMENİN DÜNYASI. SIRADANLIK HARİÇ, HER ŞEYİ BARINDIRAN BİR DÜNYA.

Tasarım

Asfaltın ustası: tavan ve dış aynalar motor sporları için olağanüstü bir tutkunun işaretidir. Altıgen örgülü radyatör ızgarası, fren soğutması için ön ızgaranın altında bulunan ayırt edici hava girişleri ve merkezi ikiz egzoz çıkışı da aynı tutkuyu tamamlıyor. İç tasarımdaki kontrast kırmızı tasarım elemanları ve tipik kareli yarış görünümü ile spor koltuklar, aracın sportif dinamiklerini vurgular. Sınırsız eğlence, tavizsiz tasarım: Mini Cooper 2014 1.6 Benzin, krom çerçeveli siyah bir ızgaraya ve entegre turuncu sinyal lambaları ile aynı oranda ayırt edici siyah yan hava oluklarına sahiptir. Dış tasarım rengindeki tavan ve mat siyah dış ayna kapakları ile kendini belli eden bir görünüme sahiptir. Ve en arkada ise yenilikçi LED stop lambaları. İlk izlenim çok önemlidir. MINI modellerinin ikinci ve üçüncü bakışta da heyecan verici bir izlenim bırakmaları eşsiz. Bir MINI’nin karakteristik özelliği krom uygulamalarıdır. Klasik Mini ile başlayan bu alışkanlık her MINI modelindeki heyecan verici tasarım bileşenleri ile varlığını sürdürmeye devam ediyor.

MINI

Parıldayan dış tasarım: Chrome Line ile MINI’nizin ön kısmında küçük fakat önemli bir fark yaratabilirsiniz. MINI Cooper/D: Krom kaplı radyatör ızgaraları, ön alt ızgara için kromlu çerçeve, sis farları için krom kaplı çerçeveler. Arka kısımda da Chrome Line ile önemli farklar yaratın: MINI Cooper/D: Krom çerçeveli merkezi arka sis lambası, krom kaplı bagaj kapağı tutamağı, krom kaplı egzoz çıkışı.  

PARK EDEREK ONU YALNIZ BIRAKMAK HİÇ BU KADAR ÜZÜCÜ OLMAMIŞTI.

Klasik, zarif, güçlü ifade. Yeni MINI tasarım modelleri iç detaylarıyla da insanı hemen sürüş keyfini başlatmaya teşvik ediyor. Pepper White gövde rengi kendisini kaliteli iç kaplamalarda da gösteriyor. MINI tasarım modelleri, karşısındakini etkilemesini biliyor.

BİR GÜNDE SADECE 24 SAAT VAR. ZAMANINIZI İYİ DEĞERLENDİRİN.

Akşam iş yerinden zamanında çıkmak için birçok güzel sebep vardır. Yaşadığınız şehirde etrafınıza bir bakın. Bir MINI'nin içinde sadece kendinizi mutlu etmekle kalmazsınız kat ettiğiniz her kilometre ile yolları da güzelleştirirsiniz.

BAZI YERLERDE DURMAK İSTEMEZSİNİZ.

Düşük yakıt tüketimi ve yüksek menzili sayesinde istemediğiniz yerde durmak zorunda değilsiniz. Bu durum benzin istasyonlarının çoğu için de geçerlidir.

MINI karşınıza MINI One, MINI Cooper/D ve MINI

Cooper S modelleri ile çıkarak görsel çeşitliliğini sergiler. Tüm MINI modellerinde karakteristik LED’ler mevcuttur. MINI One için tipik bir özellik radyatör ızgarasındaki siyah kanatlardır. MINI Cooper/D modelinden itibaren tavan ve dış dikiz aynası kapakları siyah, beyaz veya standart olarak gövde renginde sunulur. MINI Cooper S modelinin karakteristik özelliği ise altıgen görünümlü radyatör ızgarası ve motor kaputu ile alt tamponda bulunan hava girişleridir. MINI ONE. MINI One modelleri gövde rengi tavan ile sunulur. Dış dikiz aynası kapakları mat siyah renktedir. MINI Cooper. MINI Cooper D. Cooper modellerinde radyatör ızgarası, egzoz borusu ve bagaj kapağı tutamağı krom kaplıdır. MINI Cooper S. MINI Cooper S ne kadar yüksek performansa sahip olduğunu performansını arka spoiler, arka alt tampon ve Cooper S tasarımlı krom kaplı çift egzoz çıkışı ile göz önüne sunuyor. Yakıt deposu kapağı ve yan ızgaralar da krom kaplıdır. Yan sinyal lambaları beyaz olup arka kısımda iki ayrı sis lambası konumlandırılmıştır. MINI Cooper cabrio. Harika görünüm: MINI Cooper Cabrio krom radyatör ızgarası, egzoz borusu ve bagaj kapağı tutamağı ile göz kamaştırıyor. Her bir MINI Cabrio, LED arka lambaları ile bir kat daha parıldıyor. MINI cooper S cabrio. Oldukça sportif: Krom radyatör ızgarası, yan ızgaralar, çift egzoz çıkışı ve rollbarlar ile MINI Cooper S Cabrio. Motor kaputu ile radyatör ızgarasındaki hava girişleri ve beyaz yan sinyal lambaları sportif görünümü destekler. MINI cabrio. Temiz hava tutkunları için: MINI Cabrio tentesi  standart olarak Carbon Black rengindedir. Opsiyonel olarak da Silvertouched Brown renginde sunulur. MINI Cabrio Highgate tasarım modelindeki tente daima Silvertouched Brown rengindedir.  

 

İletişim detayları

5304903435
Kaclitreyakar
Turkey, yeşilce mah. dalgıç No1 Kat 1