Reklamı kapatı X
İlan ID C13359
Bu araç : 2763 kez görüntülendi

Renault 1.2 Joy

42,400 tl Fiyat bilgi amaçlı eklenmiştir.
Model:
1.2 Joy
Segment:
C Segment - Sedan / Hatcback
Karma Tüketim
6.0 lt
Şehir İçi Tüketim
7.9 lt
Şehir Dışı Tüketim
5.0 lt
Üretim Yılı:
2015
Yakıt Tipi:
Benzin
Motor:
1149 cm³
Beygir Gücü:
75 hp
Vites Tipi:
Manuel
Renk:
Black
Kapı:
5
Yakit Deposu
50 lt
Maksimum Hız
156 km/s
Silindir Hacmi
1149 cc
Vites Tipi
5 İleri Manuel
0 - 100km Hızlanma
14.5 sn
Araç Segment
C
Araç Durumu:
0 Araç
Elektrikli Menzil
0 km/s
Bu araçta ilgileniyor musunuz?
Bilgi Al

Genel özellikler

Daha fazla bilgi

Renault Symbol Tasarım

Renault SYMBOL, Renault'nun yeni görsel kimliğini benimsiyor. "Design by Renault" ifadesine esas olan nitelikleri doğrulamak üzere ön yüz tamamen yeniden tasarlandı. Akıcı ve şık hatları bütün ailenin beğenisini kazanmasını sağlıyor. İç donanımda ise kaliteli malzemeleri göz alıyor. Renault SYMBOL'de orta konsola entegre 7'' (18 cm) büyük dokunmatik ekranlı yepyeni multimedya sistemi Renault R-Nav tüketicinin beğenisine sunuluyor.

tr-araclar-binek-symbol-001b.jpg.ximg.l_12_m.smart

Kabin konforu

tr-araclar-binek-symbol-tasarim-002.jpg.ximg.l_6_m.smart Renault SYMBOL’ün beş yolcu koltuğunun her santimetrekaresi size üstün bir konfor sunuyor. Ailenin ihtiyaçları günden güne sürekli değiştiğinden (iş, okul, etkinlikler, tatil), Symbol, iç hacminin en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak için, 1/3 – 2/3 şeklinde bir modülerlik sunan ve sırt dayanağı katlanabilen bir arka koltuk sırası sunuyor. Böylece, kategorisinin en iyisi olan bagaj hacmi, koltuklar katlandığında 510 dm3’ten 1257 dm3’e çıkabiliyor. Günün ihtiyaçlarına göre adapte olmayı da bilen şık bir sedandan daha pratik bir şey olamaz.

Sinyalli, elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları

renault-symbol-l46-ph1-features-confort-002.JPG.ximg.l_6_m.smart İçeriden elektrikli ayarlama olanağı sayesinde yan dikiz aynalarınızı daha konforlu ve hassas bir biçimde ayarlayın (versiyona bağlıdır).

Arka koltuk sırtlığı katlanma özelliği

Renault Symbol büyük hacimli nesneleri sırt kısmı katlanabilen ve 1/3-2/3* oranında eğilebilen arka koltukta güvenle taşıyabilirsiniz. *Versiyona bağlıdır

Ek Özellikler :

510 Lt Bagaj Hacmi : 510Lt'lik bagaja en büyük eşyalarınızı bile kolayca yükleyebilirsiniz.
Bardaklık : En sevdiğiniz içecek elinizin altında olsun.
Torpido gözleri : Torpidonun üst tarafında yeni bir kapalı göz olduğunu keşfedeceksiniz.
Kapı gözleri : Ön kapıların üzerindeki eşya gözleri 1,5L'lik bir şişeyi alabilir. Aynı şekilde, arka kapılarda da eşya gözleri bulunur.

Direksiyon ve sürücü koltuğu yükseklik ayarı

Sürüşünüzü kolaylaştırmak için direksiyon* ve sürücü koltuğunun* yüksekliğini ayarlayın. *Versiyona bağlıdır

Arka park sensörü

Kolay manevra yapabilmeniz için Symbol arka park sensörü sistemiyle donatıldı.

Akıllı bir yatırım

Renault SYMBOL'ü huzurla kullanın. Benzinli ve dizel motorlarının güvenilirliği kanıtlanmıştır. Ekipmanlarını da unutmayalım (R-Nav, elektronik klima, arka park sensörü…). Tüm aileniz için akıllı bir yatırım!

Renault Symbol R-Nav

R-Nav sayesinde radyonuzu, telefon görüşmelerinizi ve MP3 çalarınızdaki müzikleri kolayca yönetebilirsiniz. Tüm bunları büyük 7" (18cm) dokunmatik ekrandan ve direksiyonun alt tarafındaki kumandalardan halledebilirsiniz. Navigasyon sistemi sayesinde huzurla yolculuk edin.

Yol bilgisayarı

Yolculuk parametrelerini her an görüntüler*: kalan yakıtla gidilebilecek yol, yakıt tüketimi, alınan yol, ortalama hız, bakım aralığı, dış hava sıcaklığı… Hepsi gözünüzün önünde! * Versiyona bağlıdır

R-Plug & radyo

R-Plug ve radyo ile gerçek bir multimedya çözümünden faydalanın.Renault Symbol  içinde bulunan geniş ekranlı radyo ve MP3 uyumlu Cd okuyucu sayesinde yolculuklar daha güzel. Bluetooth sayesinde eller serbest telefon etmenin ve dilediğiniz müziği dinlemenin keyfini çıkartın…

Hız ayar ve sınırlayıcı (Cruise Control)

renault-symbol-l46-ph1-features-securite-001.JPG.ximg.l_6_m.smart
Güvenli sürüş için hız ayar ve sınırlayıcı sayesinde, aşılmayacak bir üst hız sınırı belirleyin. Hız sabitleyiciyi devreye almak için orta yüzde yer alan bir düğmeye basmanız yeterlidir.Renault Symbol  de Sabitleyici, gaz pedalına basmanıza gerek kalmadan sabit bir hızı korumanızı sağlayarak sürüşünüzü kolaylaştırır.

Eco modu

renault-symbol-l46-ph1-features-securite-002.JPG.ximg.l_6_m.smart
Renault Symbol Eco modunda yakıttan tasarruf edin: sürüş tarzına ve şoföre bağlı olarak %10'a varan tasarruf. Direksiyonun solunda yer alan bir düğmeye basarak bu modu devreye alabilirsiniz. Aracın performansını en uygun düzeye çıkaran eco modu gaz pedalının davranışını değiştirir, torku ve motorun gücünü optimize eder ve klima ve ısıtma sisteminin bazı özelliklerini sınırlandırır.

Afu ile Abs

Tekerleklerin kilitlenmesini engelleyen ABS sistemiyle bir arada çalışan AFU (Acil Fren Destek Sistemi) sayesinde kontrolünüzü kaybetmeyin ve yoldan çıkmayın.

Isofix sistemi

Arka koltuğun sağ ve soldaki konumlarında çocuk koltuğu için Isofix sabitleme sistemi, ortadaki çocuk için de evrensel tipte koltuk takılmasını sağlar.

Esp

Esp (Electronic Stability Program) veya elektronik denge programı sayesinde güvenle seyahat edin. Kaymaya karşı etkili bu güvenlik ekipmanı otomobilin yol kontrolünü iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

İletişim detayları

5304903435
Kaclitreyakar
Turkey, yeşilce mah. dalgıç No1 Kat 1