Reklamı kapatı X
İlan ID C6680
Bu araç : 1444 kez görüntülendi

Subaru BRZ 1.6

85,000 tl Fiyat bilgi amaçlı eklenmiştir.
Model:
BRZ 1.6
Segment:
S Segment - Spor Coupe
Karma Tüketim
7,8 lt
Şehir İçi Tüketim
10,4 lt
Şehir Dışı Tüketim
6,4 lt
Yakıt Tipi:
Benzin
Motor:
1998 cm³
Beygir Gücü:
200 hp
Vites Tipi:
Otomatik
Renk:
Black
Kapı:
3
Yakit Deposu
50 lt
Maksimum Hız
210 km/s
Silindir Hacmi
1998 cc
Vites Tipi
6 İleri Otomatik
0 - 100km Hızlanma
8,2 sn
Araç Segment
S
Araç Durumu:
0 Araç
Elektrikli Menzil
0 km/s
Bu araçta ilgileniyor musunuz?
Bilgi Al

Genel özellikler

Daha fazla bilgi

Subaru BRZ 2014 1,6 Manuel

Güvenlik 

Özgüvene güvenin.

Halka Şeklinde Güçlendirme Çerçevesi
Subaru BRZ 2014 1,6 Manuel  yoğun kontrol kadar yoğun koruma da sunar. Çerçeve tasarımı tavandan kapılara, kapı direklerinden zemine kadar yolcu kabinini güçlendirir. Bol yüksek çekme dayanımlı çelik kullanımı ile desteklenen bu tasarım, bir çarpışma durumunda darbe enerjisini sürücü ve yolculardan uzak tutar.
SRS* Hava Yastıkları
Yüksek kontrol ve görüş alanı SUBARU BRZ için esastır. Bununla beraber, arzu edilmeyen bir durum meydana geldiği takdirde, sizi darbelerden korumak için ön SRS* hava yastıkları, ön yan ve perde SRS* hava yastıkları araçta standart donanım olarak bulunur. Ayrıca, SUBARU BRZ'de sürücünün bacakları ve ayaklarının korunmasına yardımcı olan diz hava yastığı da standarttır.
Geniş görüş açısı
Sürüşü heyecan veren bir araç aynı zamanda güven de vermelidir. Aracın akıllı iç tasarımı size her açıdan mükemmel görüş alanı vererek çevrenize büyük ölçüde hakim olmanızı sağlar.
Araç Savrulma Kontrolü
Bu gelişmiş elektronik sistem, fren, direksiyon ve sapma sensörleri de dahil bir dizi sensörü, siz SUBARU BRZ'nin sınırlarını zorlarken kontrolü kaybetmemeniz amacıyla izler.
Dış Donanım
Otomatik Yanan Farlar Xenon farlar Far yıkayıcı Ön sis farları Arka sis farları Elektrikli katlanır yan aynalar Değişken hız aralıklı silecekler (Tasarım Silecek)
17 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar Motor, şanzıman ve karter muhafazası Arka rüzgarlık Tavan anteni İkiz egzoz çıkışı

Teknoloji

Özünde eğlence var.
Yeni SUBARU BOXER Motoru
SUBARU BRZ, yeni nesil SUBARU BOXER Motoru sayesinde sizi yepyeni hassasiyet ve heyecan zirvelerine taşır. 2.0-litre motor, bu modelde daha alçağa yerleştirildi, daha kompakt tasarlandı ve sürücüye yaklaştırıldı. Bu motor, tepkisellik ve yakıt verimliliğini artıran direk ve port yakıt enjeksiyonu teknolojisi kullanılan türünün ilk motorudur. Bu motor, yeni bir tatmin yöntemi sunan, eşi ve benzeri olmayan bir tasarım harikasıdır.
2.0-litre DOHC SUBARU BOXER
MAKS ÇIKIŞ: 147 kW (200 PS) / 7,000 rpm MAKS TORK: 205 Nm (20.9 kgfm) / 6,400 – 6,600 rpmYAKIT TÜKETİMİ (*1): SUBARU BRZ Premium: 7.1 lit. / 100 km (6AT)CO2 EMİSYONU (*1): SUBARU BRZ Premium: 164 g/km (6AT)
Güç Çıkışı
Bu 200 beygir gücündeki motor yüksek devir seviyor. Üst seviyedeki maksimum hızı, düz tork eğrisi ve litre başına 100 beygir gücü ile hangi devirde olursanız olun motorunuzun size ihtiyacınız olan gücü sağlayacağından emin olabilirsiniz. Çevreye daha az zarar verirken daha çok heyecan duyma imkanına artık sahipsiniz.
Tam performansla kullanılmak için tepeden tırnağa tasarlandı.
Düşük Ağırlık Merkezi
SUBARU BRZ'ye verebileceğimiz kadar düşük bir ağırlık merkezi vermeyi bir görev bildik, çünkü bu mümkün olan en heyecan verici yol tutuşu anlamına gelecekti. Düz ve karşılıklı-yatay motor tasarımından tavan hattı ve koltukların konumuna kadar aracın tüm ögeleri yaygın olarak kullanılan tüm araçlar arasında, SUBARU BRZ'ye en düşük ağırlık merkezlerinden birini verir.
Spor Araba Güç Aktarma Sistemi
Simetrik yerleştirilen SUBARU BOXER Motoru mükemmel bir sağlamlık ve çeviklik için krank milini tahrik mili ile tamamen hizalamıştır. Bunun yanında, arkadan çekişli yapılandırma motoru geri çekmemize olanak sağlarken viraj alma tarzınız üzerinde hassas kontrol sağlar. Bu çevik platformu direksiyon girdilerinize anında inanılmaz bir hassaslıkla tepki vermeye ayarlanmış, yeni tasarlanmış çabuk tepki veren direksiyon sistemi ile birleştirdik.
Heyecana hazır olun.
Subaru BRZ'nin eşsizliği virajlarda daha bariz ortaya çıkıyor. Her virajda üstün yol tutuşu ile ilgili tecrübemizi hissedeceksiniz. Tam anlamıyla yeni bir sürüş deneyimi hissine hazırlıklı olun.
Hafif Kaporta
Tasarımın sadeliği ve yoğun yüksek çekme dayanımlı çelik kullanımı ağırlığı düşürürken şasiyi sağlamlaştırmış ve hassaslastırmıştır. Dahası, alüminyum kaput da aracın ağırlığını daha da düşürürken aynı zamanda ağırlık merkezini de aşağıya çeker.
Performanslı Süspansiyon
Tamamen bağımsız bir süspansiyon SUBARU BRZ'nin sunduğu tüm çeviklik ve tepkiselliği açığa vurur. MacPherson tipi ön süspansiyonlar hem maksimum düzeyde sağlamlık verirken hem de SUBARU BOXER Motorunun şaside daha da alçağa yerleştirilmesine olanak tanıyarak doğrudan kontrol hissi uyandırır. Bunun yanında, çift çatallı arka tasarım kontrolden taviz vermeden tümsekleri sünger gibi emer.
Torsen (*2) LSD
SUBARU BRZ Premium ile her virajda benzersiz hassasiyetin tadını çıkarın. Yüksek performanslı WRX STI'daki sınırlı kaymalı diferansiyel ile aynı türde geliştirilmiş Torsen* sınırlı kaymalı diferansiyel bir yandan yüksek hızla viraj alırken yol tutuşunu iyileştirerek yolda kalmanıza yardımcı olur, diğer yandan da bozuk yollarda konfor ve kontrolünüzü arttırır.

İletişim detayları

5304903435
Kaclitreyakar
Turkey, yeşilce mah. dalgıç No1 Kat 1