2019 Yeni Kasa BMW 3 Satışa Çıkıyor

2019 Yeni Kasa BMW 3 Serisi, BMW ‘nın bu segmentteki en kullanışlı ve bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmesiyle birlikte en çok satan otomobiller arasında. Yeni Kasa BMW 3 ABD’de 40.200 dolar, İngiltere’de 33.610 sterlin’den başlayan fiyatlar ile 2019 Mart’ta satışa sunuluyor.

Önceki modeline göre 85 mm daha uzun olan 2019 Yeni Kasa BMW 3 Serisi’nin boyu 4709 mm, genişliği ise 16 mm arttırıldı. Aracın boyutlarındaki değişiklik sonrasında dingil mesafesi 41 mm artarak 2,851 mm’ye yükseldi.

Dışarıdan baktığımda 2019 Yeni Kasa BMW 3 ‘nin tasarımının genel olarak 5 serisini andırdığını söylersem hata yapmamış olurum diye düşünüyorum. Sadece yeni BMW 3 Serisi eski 5 Serisine göre biraz daha geniş, daha alçak ve agresif bir dış cepheye sahip gibi gözüküyor.

2019 Yeni Kasa BMW 3 Serisi Teknoloji

Yeni teknolojiler ile de donatılan 2019 Yeni Kasa BMW 3, daha önce donanıma dahil olmayan birçok özelliği standart paketi içine eklemiş. Viraj aydınlatması ve sinyal göstergeli genişletilmiş LED farlar, 11 renge ayarlı iç mekan Aydınlatması, geri vites kamerası, elektrikli katlanır dikiz aynaları, üç bölgeli klima ve 8.8 inçlik multimedya ekranı bu standart paket içinde kullanıcılara sunuluyor.

Güvenlik paketinde bazı özellikler de paketin içinde yer alıyor. Bunlar Hız sınırı bilgileri, şerit kalkış uyarısı, Şehir Frenlemeli Çarpışma ve Yaya uyarısı. Ayrıca fren işlevli Cruise Control’de standart olarak geliyor. Bir üst paket olan Driving Assistant Professional şu özellikler var. Şerit takip sistemi, aktif yan çarpışma uyarı sistemi, çapraz trafik uyarı sistemi gibi donanımlar da paket içinde yer alıyor.

Yeni Kasa BMW 3 Ne Kaç Para?

BMW 3 Türkiye’de bildiğiniz üzere 280 bin TL’ den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Bununla birlikte Yeni Kasa BMW 3 fiyatları yüksek ihtimalle 300 bin TL dolaylarında başlaması bekleniyor. Aracın Türkiye de Haziran 2019 itibari ile olması bekleniyor. Tüm BMW 3 Serisi araçları görmek için tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.