Volkswagen’nin en çok satılan ve markanın amiral gemisi olan Volkswagen Passat bir kaç dokunuşla makyajlandı ve yenilendi.

Araca ön taraftan baktığımda tamponda bulunan 3 çizgiden oluşan krom ızgara dikkat çekerken modelin arka kısmında ise Arteon’a benzer biçimde Passat ismi bagaja ortasına eklenmiş.

2019 Volkswagen Passat

Otomatik olarak ışık şiddetini ayarlayabilen yeni ön farlar ile gelen VW Passat’ın iç mekanında ise 3 farklı ebatlarda satın alınabilen multi medya ekranı dışında önemli bir değişiklik bulunmuyor.

Volkswagen Passat kullanıcılarını her zaman yeni teknolojiler ile buluşturmayı başaran D segmenti temsilcisi, sürücünün tepki vermediği zamanda devreye girerek aracı kenara çekebilen Acil Durum Asistanı ve 210 kilometre kıza kadar öndeki araç ile mesafesi koruyabilen Yeni Hız Sabitleme Sistemini de ilk kez bu modelde kullanacak.

Makyajlı Passat’ın altında 1,5 litre 150 beygir güce sahip benzinli TSI mootoru ve 1,6 litre 120 beygir gücündeki TDI dizel motoru yer alacak. Ayrıca 2 litrelik dizel ünitelerde ise 190 ve 240 beygir gücünde iki farklı motor versiyonu da yer alacak.

Variant ve Alltrack versiyonları ile de satışa sunulacak olan Yeni Volkswagen Passat, 2023 yılına kadar Almanya fabrikasında üretildikten sonra Çekya’daki Skoda fabrikasına taşınacak. Yeni Passat’ın Mayıs ayında satışa sunulması bekleniyor. Tüm Volkswagen Passat modellerini görmek için tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.