2016 Mitsubishi Space Star 1.2 CVT
Satıştan Kaldırıldı
Son Liste Fiyat: 65.750 TL
Fiyat Güncelleme Tarihi :16.08.21. Fiyat bilgi amaçlı eklenmiştir.
Ziyaret
809 kez görüntüledi
İlan Numarası
23426
Araç Tipi
Otomobil
Araç Bilgileri
Üretim Yılı
2016
Marka
Model

2016 Mitsubishi Space Star 1.2 CVT

Paket / Seri
Segment
B Segment
Performans
Motor Hacmi
1.193 cc
Vites
6 ileri Otomatik vites
Beygir Gücü
80 hp
0 - 100 km Hızlanma
13 sn
Yakıt Tüketimi
Yakıt Türü
Benzin
Karma Tüketim
4.50 lt
Şehir İçi Tüketimi
5.40 lt
Otoyol Tüketimi
4.00 lt
Yakıt Deposu
35 lt
Karşılaştırmaya Ekle

2016 Mitsubishi Space Star 1.2 CVT İnceleme

Mitsubishi markası tarafından üretilen Mitsubishi Space-Star, 1.193 cc motor hacmi ile 80 hp beygir güç üretir. Mitsubishi Space-Star 6 ileri Otomatik şanzımanı ile 0 - 100km Hızlanmanması 13 saniyedir. B Segment içinde bulunan Mitsubishi Space-Star, Benzin yakıt kullanır. Yakıt fiyatları ile son güncel bilgileri görmek için TIKLAYIN. 35 litrelik deposu ile şehir içinde 5.40 lt/100km, şehir dışında 4.00 lt/100km ve ortalama tüketimine baktığımızda da 4.50 lt/100km sahiptir. Araç 2016 üretim yılında 65.750 TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Mitsubishi araçları görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer 2016 Space-Star aracını ikinci el almak için araştırıyorsanız fiyat pazarlığı yaparken buradaki fiyatları pazarlık aracı olarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

2016 Mitsubishi Space Star 1.2 CVT Bir Depo Kaç Km?

Mitsubishi Space-Star - 1.193 cc, 80 hp aracın, yakıt deposu 35 litredir. Aracın 100 km deki şehiriçi tüketim değeri olan 5.40 litre baz alınarak hesaplama yapacak olursanız, bu araç 35 litrelik tam bir depo ile ortalama 648 km yol gitmektedir. Bir depo yakıt ile gidilebilecek ortalama mesafe, hızınıza ve sürüş tarzınıza göre değişiklik gösterebilmektedir.

KASA TİPİNE GÖRE ARAÇLAR

Sedan Arabalar

Sedan Kasa Tipi Arabalar

Sedan olarak adlandırılan arabalar klasik dört kapılı araçlardır. Özellikle aileler ve kurumsal şirketlerin günlük kullanım için tercih ettiği kasa tipidir.

Sedan Arabalar
Hatchback Arabalar

Hatchback Arabalar

Genel olarak bagaj hacmi daha küçük olan kasa tiplerine hatchback deniyor.Park etmesi kolay olduğu şehir hayatında hatchback abalar tercih edilir.

Hatchback Arabalar
SUV Arabalar

SUV Arabalar

Sport Utility Vehicle, Türkçe'si Spor Amaçlı Taşıt. Hem minivan, hem station wagon hem de çekme özelliğine sahip olan yüksek araçlara denir.

SUV Arabalar
Coupe Arabalar

Coupe Arabalar

Coupe araba, iki kapılı olarak tasarlanmış otomobil modellerine verilen isimdir. Sportif bir görünüme sahip olan coupe arabalarda 2 ya da 4 adet pencere bulunur.

Coupe Arabalar
Cabrio Arabalar

Cabrio Arabalar

Üstü açık olarak bilinen bu arabalar açılıp kapanabilen tavanlı, bütünü ile indirilebilir cam fonksiyonuna sahip, iki ya da dört kapıdan oluşan karoser tipi binek otomobillerdir.

Cabrio Arabalar
Elektrikli Arabalar

Elektrikli Arabalar

Yakıt tüketimini azaltarak, çevreye duyarlı tüketim seçenekleri sunan ve 0-100 hızlanma konusunda aşırı performanslı olan arabalardır.

Elektrikli Arabalar
Pickup Abaralar

Pickup Abaralar

Genellikle kamyon tipinde bulunan arkasında kasası bulunan yük taşınabilir taşıttır. Kamyonetlerden daha hızlı ve konforlu olması tercih edilmesinde rol oynar.

Pickup Abaralar
Hafif Ticari Araçlar Minivan ve Panelvan

Hafif Ticari Arabalar

Hafif ticari araçlar brüt ağırlığı 3.5 tonu geçmeyen araçlara denilmektedir. Düşük maliyetleri ve yakıt tasarruflu olmalarından dolayı şehir içinde kullanılırlar.

Hafif Ticari Arabalar

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir