Alfa Romeo Giulia Satışa Çıktı

Alfa Romeo Giulia ile Uçmaya Hazırlanın  Sadece Alfa Romeo’nun Türkiye’de satışa çıkan en hızlı otomobili Alfa Romeo Giulia modeli F Segmentinde hem […]

Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 9 Şubat 2017 saat 15:37

Alfa Romeo Giulia ile Uçmaya Hazırlanın 

Sadece Alfa Romeo’nun Türkiye’de satışa çıkan en hızlı otomobili Alfa Romeo Giulia modeli F Segmentinde hem lüks hem de spor araç statüsünde 320.000 TL’den başlayan fiyatla ile satışa çıktı.

Yeni Giulia, turbo şarj özelliğine sahip, tamamen alüminyumdan üretilen 2 adet 1.995 cc 2.0 litrelik ve 2.891 cc’lik 510 beygir gücünde 3 farklı benzinli motor seçeneği karşımıza çıkıyor.

Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia Seçenekleri

Motor Seçenekleri

Alfa Romeo Giulia’nın her bir ayrıntısı verimlilik açısından da en iyi performansı sağlayacak şekilde tasarlanmışa benziyor. Hepsi turbo-şarj özelliğine sahip olan ve tamamen alüminyumdan yapılan motorlar, benzeri görülmemiş dengede bir güçle çevreye saygı gösteriyor.510 beygirlik güç üreten motor seçeneği fabrika verisi ile 0’dan 100 km hıza sadece 3.9 saniyede ulaşabiliyor. 2,0 benzinli motorun 8 vitesli otomatik şanzıman seçeneği 200 ve 280 beygir gücü ile alternatif sunuyor.

İNSAN & MAKİNE BİLEŞİMİ

Alfa Romeo Giulia ile sürücüsünün arasındaki bağ sınır tanımaz. Bunu kabin teknolojisi mümkün kılar: Kabin teknolojisine Döner Pad kumandalı yeni nesil bilgi-eğlence sistemi, DAB radyo, üç boyutlu yüksek çözünürlüklü haritaları bulunan Alfa™ Connect 3D Nav, 8,8” orta ekran ve 7” TFT ekran dahildir. Harman Kardon* Ses Sistemi’nin mükemmel kalitesi sayesinde Giulia’nın direksiyonundayken hissettiğiniz duygular daha da yoğunlaşır. 900 W gücünde, 14 hoparlör (bir subwoofer dahil), 12 kanallı amfi ve Logic 7® teknolojisi. Etkileyici ses kalitesiyle heyecan verici bir dijital çevre ses sistemi. Giulia’da ses, ayrı bir parça gibidir. *Veloce ve QV versiyonlarında standart

Alfa Markasının DNA adını verdiği Dynamic, Natural ve Advanced Effeciency olmak üzere 3 farklı sürüş moduna sahip olan Yeni Giulia, aynı zamanda 14 hoparlör ile Harman Kardon ses sistemi de barındırıyor.

Ön çarpışma ikaz sistemi, otonom acil durum teknolojisi, şeritten ayrılma ikaz sistemi ve kör nokta izleme sistemi gibi yenilikçi güvenlik teknolojileri de barındıran Yeni Alfa Romeo Giulia, geçtiğimiz yıl Euro Ncap çarpışma testlerinden de 5 yıldızla geçmeyi başarmıştı.

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir