2018 Fiat Panda 0.9 Cross
Satıştan Kaldırıldı
Son Liste Fiyat: 67.980 TL
Fiyat Güncelleme Tarihi :16.08.21. Fiyat bilgi amaçlı eklenmiştir.
Ziyaret
775 kez görüntüledi
İlan Numarası
21924
Araç Tipi
Otomobil
Araç Bilgileri
Üretim Yılı
2018
Marka
Model

2018 Fiat Panda 0.9 Cross

Paket / Seri
Segment
A Segment
Performans
Motor Hacmi
875 cc
Vites
6 ileri Otomatik vites
Beygir Gücü
85 hp
0 - 100 km Hızlanma
12 sn
Yakıt Tüketimi
Yakıt Türü
Benzin
Karma Tüketim
4.10 lt
Şehir İçi Tüketimi
4.80 lt
Otoyol Tüketimi
3.70 lt
Yakıt Deposu
35 lt
Karşılaştırmaya Ekle

2018 Fiat Panda 0.9 Cross İnceleme

Fiat markası tarafından üretilen Fiat Panda, 875 cc motor hacmi ile 85 hp beygir güç üretir. Fiat Panda 6 ileri Otomatik şanzımanı ile 0 - 100km Hızlanmanması 12 saniyedir. A Segment içinde bulunan Fiat Panda, Benzin yakıt kullanır. Yakıt fiyatları ile son güncel bilgileri görmek için TIKLAYIN. 35 litrelik deposu ile şehir içinde 4.80 lt/100km, şehir dışında 3.70 lt/100km ve ortalama tüketimine baktığımızda da 4.10 lt/100km sahiptir. Araç 2018 üretim yılında 67.980 TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Fiat araçları görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer 2018 Panda aracını ikinci el almak için araştırıyorsanız fiyat pazarlığı yaparken buradaki fiyatları pazarlık aracı olarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

2018 Fiat Panda 0.9 Cross Bir Depo Kaç Km?

Fiat Panda - 875 cc, 85 hp aracın, yakıt deposu 35 litredir. Aracın 100 km deki şehiriçi tüketim değeri olan 4.80 litre baz alınarak hesaplama yapacak olursanız, bu araç 35 litrelik tam bir depo ile ortalama 729 km yol gitmektedir. Bir depo yakıt ile gidilebilecek ortalama mesafe, hızınıza ve sürüş tarzınıza göre değişiklik gösterebilmektedir.

KASA TİPİNE GÖRE ARAÇLAR

Sedan Arabalar

Sedan Kasa Tipi Arabalar

Sedan olarak adlandırılan arabalar klasik dört kapılı araçlardır. Özellikle aileler ve kurumsal şirketlerin günlük kullanım için tercih ettiği kasa tipidir.

Sedan Arabalar
Hatchback Arabalar

Hatchback Arabalar

Genel olarak bagaj hacmi daha küçük olan kasa tiplerine hatchback deniyor.Park etmesi kolay olduğu şehir hayatında hatchback abalar tercih edilir.

Hatchback Arabalar
SUV Arabalar

SUV Arabalar

Sport Utility Vehicle, Türkçe'si Spor Amaçlı Taşıt. Hem minivan, hem station wagon hem de çekme özelliğine sahip olan yüksek araçlara denir.

SUV Arabalar
Coupe Arabalar

Coupe Arabalar

Coupe araba, iki kapılı olarak tasarlanmış otomobil modellerine verilen isimdir. Sportif bir görünüme sahip olan coupe arabalarda 2 ya da 4 adet pencere bulunur.

Coupe Arabalar
Cabrio Arabalar

Cabrio Arabalar

Üstü açık olarak bilinen bu arabalar açılıp kapanabilen tavanlı, bütünü ile indirilebilir cam fonksiyonuna sahip, iki ya da dört kapıdan oluşan karoser tipi binek otomobillerdir.

Cabrio Arabalar
Elektrikli Arabalar

Elektrikli Arabalar

Yakıt tüketimini azaltarak, çevreye duyarlı tüketim seçenekleri sunan ve 0-100 hızlanma konusunda aşırı performanslı olan arabalardır.

Elektrikli Arabalar
Pickup Abaralar

Pickup Abaralar

Genellikle kamyon tipinde bulunan arkasında kasası bulunan yük taşınabilir taşıttır. Kamyonetlerden daha hızlı ve konforlu olması tercih edilmesinde rol oynar.

Pickup Abaralar
Hafif Ticari Araçlar Minivan ve Panelvan

Hafif Ticari Arabalar

Hafif ticari araçlar brüt ağırlığı 3.5 tonu geçmeyen araçlara denilmektedir. Düşük maliyetleri ve yakıt tasarruflu olmalarından dolayı şehir içinde kullanılırlar.

Hafif Ticari Arabalar

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir