2019 Fiat Egea 1.4
Satıştan Kaldırıldı
Son Liste Fiyat: 90.400 TL
Fiyat Güncelleme Tarihi :16.08.21. Fiyat bilgi amaçlı eklenmiştir.
Görüntülenme Sayısı
290 kez görüntüledi
İlan Numarası
21740
Marka
Ürün Adı

2019 Fiat Egea 1.4

Üretim Yılı
2019
Yakıt Türü
Benzin
Ortalama Yakıt Tüketimi
5.70 lt
Şehir İçi Tüketim
7.70 lt
Şehir Dışı Tüketim
4.60 lt
Yakıt Deposu
45 lt
Motor Hacmi
1.368 cc
Motor Gücü
95 hp
Vites Tipi
6 ileri Manuel vites
0 - 100km Hızlanma
12 sn
Araç Segment
C Segment
İlan Tipi
Otomobil

2019 Fiat Egea 1.4 İnceleme

Fiat markası tarafından üretilen Fiat Egea, 1.368 cc motor hacmi ile 95 hp beygir güç üretir. Fiat Egea 6 ileri Manuel şanzımanı ile 0 - 100km Hızlanmanması 12 saniyedir. C Segment içinde bulunan Fiat Egea, Benzin yakıt kullanır. Yakıt fiyatları ile son güncel bilgileri görmek için TIKLAYIN. 45 litrelik deposu ile şehir içinde 7.70 lt/100km, şehir dışında 4.60 lt/100km ve ortalama tüketimine baktığımızda da 5.70 lt/100km sahiptir. Araç 2019 üretim yılında 90.400 'den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Fiat araçları görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer 2019 Egea aracını ikinci el almak için araştırıyorsanız fiyat pazarlığı yaparken buradaki fiyatları pazarlık aracı olarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

KASA TİPİNE GÖRE ARAÇLAR

Sedan Arabalar

Sedan Kasa Tipi Arabalar

Sedan olarak adlandırılan arabalar klasik dört kapılı araçlardır. Özellikle aileler ve kurumsal şirketlerin günlük kullanım için tercih ettiği kasa tipidir.

Sedan Arabalar
Hatchback Arabalar

Hatchback Arabalar

Genel olarak bagaj hacmi daha küçük olan kasa tiplerine hatchback deniyor.Park etmesi kolay olduğu şehir hayatında hatchback abalar tercih edilir.

Hatchback Arabalar
SUV Arabalar

SUV Arabalar

Sport Utility Vehicle, Türkçe'si Spor Amaçlı Taşıt. Hem minivan, hem station wagon hem de çekme özelliğine sahip olan yüksek araçlara denir.

SUV Arabalar
Coupe Arabalar

Coupe Arabalar

Coupe araba, iki kapılı olarak tasarlanmış otomobil modellerine verilen isimdir. Sportif bir görünüme sahip olan coupe arabalarda 2 ya da 4 adet pencere bulunur.

Coupe Arabalar
Cabrio Arabalar

Cabrio Arabalar

Üstü açık olarak bilinen bu arabalar açılıp kapanabilen tavanlı, bütünü ile indirilebilir cam fonksiyonuna sahip, iki ya da dört kapıdan oluşan karoser tipi binek otomobillerdir.

Cabrio Arabalar
Elektrikli Arabalar

Elektrikli Arabalar

Yakıt tüketimini azaltarak, çevreye duyarlı tüketim seçenekleri sunan ve 0-100 hızlanma konusunda aşırı performanslı olan arabalardır.

Elektrikli Arabalar
Pickup Abaralar

Pickup Abaralar

Genellikle kamyon tipinde bulunan arkasında kasası bulunan yük taşınabilir taşıttır. Kamyonetlerden daha hızlı ve konforlu olması tercih edilmesinde rol oynar.

Pickup Abaralar
Hafif Ticari Araçlar Minivan ve Panelvan

Hafif Ticari Arabalar

Hafif ticari araçlar brüt ağırlığı 3.5 tonu geçmeyen araçlara denilmektedir. Düşük maliyetleri ve yakıt tasarruflu olmalarından dolayı şehir içinde kullanılırlar.

Hafif Ticari Arabalar

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.