BMW X7 Kış Testi Video

2016 yılının Kasım ayında karşımıza kamuflajlı olarak çıkan ve X6’ya göre çok daha büyük olacağı ifade edilen BMW X7’nin test edilme […]

2019 BMW X7
Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 23 Haziran 2021 saat 10:10

2016 yılının Kasım ayında karşımıza kamuflajlı olarak çıkan ve X6’ya göre çok daha büyük olacağı ifade edilen BMW X7’nin test edilme dönemi oldukça yoğun bir şekilde devam ediyor. BMW X7‘nin asfalt üzerindeki gerçekleştirilen test sürüşlerinin ardından kış testine geçen BMW ekibinin denemeleri kameralara yakalandı.

Kamuflajın Altında Ne Var?

Henüz her haliyle prototip aşamasında olan BMW X7 tasarımıyla ilgili resmi bir açıklama olmazken, yeni X7’nin şüphesiz merakla beklenen versiyonu diğer modellerde olduğu gibi M departmanının geliştirdiği versiyon olacak gibi duruyor. Test sırasında kar üzerinde oradan oraya savrulduğunu gördüğümüz BMW X7 ’nin tasarımı ise hala kamuflaj altında yatıyor.

2019 BMW X7

BMW X7 Motor Seçenekleri

Motor seçenekleri kısmına baktığımızda ise, standart versiyonların altı ve sekiz silindirli dizel & benzinli motorların kullanılacağı buna ek olarak 7.40e ’de yer verilen 2.0 litre hacimli içten yanmalı ve elektrik motor kombinasyonlu hibrit versiyonun da tanıtım sürecinin ardından seriye dahil olacağı gelen haberler arasında. BMW X7’nin M versiyonunu ise 590 beygirin üzerinde bir güce sahip olacağı da beklenen değerler arasında. BMW X7’yi 2017’nin ikinci yarısında düzenlenecek tanıtımın ardından 2018’in ilk ayları içerisinde sokaklarda görmeye başlanacak.

BMW’nun diğer SUV modellerini görmek için tıklayın

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir