DS 9 Sedan Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

Yeni DS 9 Sedan modeli premium seviye lüks malzeme ve işçilik kalitesi ile kendini öne çıkarıyor.

Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 1 Temmuz 2021 saat 23:53

Citroen’den ayrıldıktan sonra bağımsız bir marka olarak yoluna devam eden Fransız lüks araç üreticisi DS, yeni sedan modelini müşterilerinin beğenisine sundu. Yeni DS 9 Sedan modeli premium seviye lüks malzeme ve işçilik kalitesi ile kendini öne çıkarıyor. Araca şöyle genel olarak bakacak olursak Yarı Otonom sürüş özelliklerine sahip olan DS 9, konfor odaklı bir yolculuk vaat etmiş.

Devasa aks mesafesi ile birlikte 5 metreye yaklaşan uzunluğa sahip DS 9, özellikle arka yolcular için geniş bir yaşam alanı ve masajlı koltukları ile makam araçlarına göz kırpıyor. 2021 Eylül ayında Türkiye’de de satışa sunulması beklenen Yeni DS 9 Sedan modelinin satış fiyatının ise 640.000 TL den başlaması bekleniyor.

2021 DS 9 Sedan

DS 9 TEKNOLOJİNİN BİR MUCİZESİ

Fransız lüks bilgi birikiminin sembolü DS 9, yakında yollarda. E-TENSE hibrit seçeneği de sunan yeni sedan otomobilimiz teknik mükemmeliyet, inanılmaz bir konfor seviyesi ve benzeri görülmemiş incelik ön planda tutularak tasarlandı.

MODERN BİR FORM

DS 9, zarafet ve dinamizmin harmonisinden doğan modern çizgileri ile ayrışıyor. DS Kılıcı’ndan Clous de Paris işlemelerine, DS Fenerleri’nden gizli kapı kollarına, sıra dışı tasarım detayları ayrışmasını çok daha kolaylaştırıyor. En küçük detayda bile mükemmeliyet oluşturmaya çalışan bir tarzı var.  Orta konsol, özgün detayları ile ayrışır: ‘Clous de Paris’ giyoş işlemeleri, kristaller içeren kumanda tuşu, B.R.M R180 saat ve inci dikişleri.

DS 9 Sedan Resimleri

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.