Fiat Egea Cross Donanım Özellikleri ve Fiyat Bilgisi

2021 Fiat Egea Cross donanım özellikleri, makyajlanan kasası ve fiat bilgileri açıklandı. Yeni Fiat Egea Cross detayları için tıklayın

Fiat Egea Cross Donanım Özellikleri ve Fiyat Bilgisi
9 Kasım 2020

2021 Fiat Egea Cross donanım özellikleri, makyajlanan kasası ve fiat bilgileri açıklandı. Yeni Fiat Egea Cross detayları için tıklayın

http://https://www.youtube.com/watch?v=PPBnZoLkTag
Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 24 Ocak 2021 saat 16:39

Ülkemizin en çok satış yapan markası Fiat ve son zamanlarda en çok öne çıkan modellerinden olan Egea ailesine Egea Cross adında yeni bir üye daha dahil oldu. Egea Cross olarak lanse edilen model HB karoser yapısı üzerine inşaa edilmiş olarak gözüküyor.

2021-fiat-egea-cross

Egea Cross Donanım Özellikleri

Yeni Egea Cross geniş aileleri hedefleyen ve dış tasarımında kullanılan tampon ve tavan rayları gibi detayları ile Crossover segmentine göz kırpan bir model olarak karşımıza çıktı. Sadece görünüm olarak değil aynı zamanda kardeşlerine göre yerden 4 cm daha yüksek oluşu ile sürüş zevkinde de crossover beklentilerini karşılamak istiyor. Bursa Tofaş Fabrikası’nda üretilen Yeni Egea Cross anahtarsız giriş ve çalıştırma, kablosuz şarj sistemi gibi yeni nesil donanımlar da barındırıyor.

Ön tamponda ciddi bir değişikliğe giden Fiat, logosu ve ızgara tasarımı değiştirmiş gözüküyor. Orta amerikada kullanıldığı gibi Fiat logo dan ziyade yazı olarak yer almış vaziyette. Arabanın içine geçtiğimizde ise ön konsolda yenilenen multimedya ekranları ve trafik işareti tanıma, şerit takip sistemi, kör nokta uyarı sistemi gibi güncel güvenlik teknolojilerine sahip. Egea hali hazırda bu donanımları en iyi şekilde karşılıyordu ancak bu sınıfta da en iyi donanıma sahip olan araç olacak gibi duruyor.

Egea Cross Motor Seçenekleri

Düşük karbon emisyon oranları ile dikkat çeken Euro 6D uyumlu 1 litrelik 100 beygir gücünde 3 silindirli benzinli motora ilave olarak 130 beygir 1,6 litrelik yeni dizel motor seçeneği de Yeni Egea Cross’un kalbinde yer alan üniteler olacak. Bu yazımızda Fiat Ege Cross yenilenen donanım özellikeri ve detaylarını sizinle paylaşmaya çalıştım.

Egea Cross Yakıt Tüketimi için Motor Seçin

  • 2021 Egea Cross 1.0 –> incele
  • 2021 Egea Cross 1.3 Multijet –> incele
  • 2021 Egea Cross 1.4 Benzin –> incele
  • 2021 Egea Cross 1.6 Multijet –> incele

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir