Ford Mustang Hybrid Elektrikli Model Tanıtıldı

Ford, elektrikli Mustang’ i gösteren yeni bir reklam kampanyası başlattı. Ford, yeni Ford Mustang Hybrid ‘i görücüye çıkardı. Yeni model […]

Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 26 Ekim 2018 saat 10:39

Ford, elektrikli Mustang’ i gösteren yeni bir reklam kampanyası başlattı.

Ford, yeni Ford Mustang Hybrid ‘i görücüye çıkardı. Yeni model reklamda sadece birkaç saniye görünebiliyor ve şimdiden çok ciddi bir şekilde ilgileri toplamaya başladı bile. Ön taraftan görebildiğim kadarıyla ızgara bölümü kapalı olan aerodinamik bir tasarıma sahip olacağı gözüken Mustang Hybrid, elektrikli motoru sayesinde çevre dostu hale gelecek. Bu nedenle logosu da açık renk mavi olarak yeni tasarlandı. Reklamlarda görünen kadarıyla  ince led farların da eklendiğini görebiliyoruz.

Ford Mustang Hybrid Yakıt Tüketimi

Raporlara göre yeni Ford Mustang Hybrid, 2.3 litrelik Ecoboost motor ile gelecek ve 10 ileri otomatik şanzıman ile kombine edilecek. Ford Mustang Hybrid, 400 hp gücünde olacak ve 0-100 km/s hıza 5 saniyeden daha kısa sürede ulaşabilecek. Bu değerler henüz resmileşmedi, ancak Ford, bu değerlere yakın olabileceğinin işaretlerini vermişti. Bilindiği üzere 2.3 litrelik motorun yakıt tüketimi konusunda da oldukça bonkör olduğu ancak Hybrit teknolojisi sayesinde %50 lik bir tasarruf sağlanacağı belirtiliyor.

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir