Hyundai Accent 2017 Nasıl Olacak

Hyundai’nin amiral gemilerinden Yeni Hyundai Accent modeli 5 versiyonu Kanada’da yapılan Toronto Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı. Hyundai Elantra modeline ile neredeyse aynı […]

Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 19 Şubat 2017 saat 13:03

Hyundai’nin amiral gemilerinden Yeni Hyundai Accent modeli 5 versiyonu Kanada’da yapılan Toronto Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı. Hyundai Elantra modeline ile neredeyse aynı konsepte sahip olan Yeni Accent 2017 yılının son dönemine doğru Avrupa da satışa sunmayı planladığını açıkladı.

Hyundai Accent Yenilikler Neler

Bir önceki versiyonuna göre aks mesafesi arttırılan aracın daha geniş bir yaşam alanı sunmasını hedefliyor. Yeni Accent’in aynı zamanda bagaj hacminde ciddi oranlarda büyüme sağlıyor.

2017 Hyundai Accent 1.6 litrelik dizel ve benzinli motor seçenekleri, aynı zamanda manuel ve 7 ileri çift kavramaya sahip otomatik şanzımanlı versiyonları ile satışa sunulacağını açıkladı.

Accent’e baktığınızda ön ve arka farklarda kullanılan LED FAR teknolisi ile kasada çok ciddi değişiklikler yapıldığını çarpıcı bir şekilde ortaya koyuyor. Ayrıca yine yeni Hyundai kasalarda kullanılan ön geniş ızgara araca spor bir canavar özelliği katmış diyebiliriz.

2017 Hyundai Accent ayrıca Android Auto ve Apple Car Play destekli 5 inçlik bir multimedya ekran ile kullanıcılarına yepyeni bir multimedya desteği verecek. Anahtarsız çalıştırma desteğini de standart donanıma ekleyen Hyundai buna ek olarak geri görüş kamerası gibi güncel donanım teknolojileri de barındıracak.

Hyundai’nin i30 dan sonra B Segmentinde oldukça etkili olması beklenen yeni Accent serisi merakla bekleniyor. Diğer Hyundai seçenekleri ve yakıt tüketimleri için burayı tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir