Mercedes X Serisi Satışa Geliyor

Mercedes X Serisi adını verdiği  pick-up modelini geçtiğimiz günlerde tanıttı. Mercedes marka tarihinde ilk kez üretilecek olan bu pick-up Renault […]

Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 21 Temmuz 2017 saat 16:25

Mercedes X Serisi adını verdiği  pick-up modelini geçtiğimiz günlerde tanıttı. Mercedes marka tarihinde ilk kez üretilecek olan bu pick-up Renault Alaskan ve Nissan Navara ile aynı platformu paylaşıyor. Mercedes’in Premium donanım özelliklerini bünyesinde barındıracak olan yeni X Serisi pick-up modeli, çift kabinli karoser yapısı ile satışa sunulacak. İç mekanda markanın A ve C serisi ile aynı tasarım özelliklerini göreceğiz.

Mercedes X Serisi

Mercedes X Serisi Teknik ve Donanım Özellikleri

5.34 metrelik boyu ile yükleme ve heybetli görüntü sunan X Serisi, tüm motor versiyonlarında markanın dört tekerden çekiş sistemi olan 4Matic teknolojisini standart olarak kullanıyor. X220D ve X250D olarak adlandırılacak olan motor versiyonları 163 hp ve 190 hp güç üretecek. Ayrıca V350d motor seçeneği ile sürekli dört çeker güçlü V6 motor kombinasyonu da sunacak.

2017 yılının sonlarına doğru Avrupa’da satışa sunulacak olan X Serisi’nin başlangıç fiyatı 37.000 Euro olarak belirlendi. Yeni modelin 2019 yılı itibariyle tüm dünya pazarlarında satışa sunulması bekleniyor. Premium donanım özellikleri ile dikkat çeken yeni Mercedes X Serisi pickup modeli, çift kabinli karoser yapısı ile satışa sunulacak. İç mekanda markanın A ve C serisi ile aynı tasarım özelliklerini görmek mümkün olacak.

Mercedes X Serisi Resim Galerisi

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir