Honda CB250R Fiyat Listesi

Satılık Honda CB250R modelleri, en güncel fiyatları ve donanım özellikleri ile yakıt tüketimi karşılaştırma analizleri kaclitreyakar.com da

Motor
Fiyat

Marka Tarihçesi

Honda Tarihi, 1946 yılında “Soichiro Honda” tarafından Japonya’da kurulmuştur. Başlangıçta motosiklet üretimi yapan firma zamanla otomobil, su motoru, robot, güç ekipmanları, motor ve uçak üreten bir Japon firmasıdır.Honda markası altında yer alan Accord, Civic, Jazz modelleri şehir içi ve dışı kullanımlarda, CR-V, HR-V modelleri SUV Jeep özellikleri ile engebeli yollarda size konfor sağlar. Honda’nın Elektrikli modeli E ve Jazz ise yakıt tüketimi ile şehir içinde size ekonomik katkıda bulunur.


Honda CB250R Tarihçesi

Neo Sports Cafe Tarzı ile Honda’nın naked motosiklet meraklıları için geliştirdiği Neo Sports Cafe tarzı, retro tasarım öğeleri ile modern çizgileri ve teknolojileri bir araya getirir. İdeal Motor Gücü ile Özellikle motosiklete yeni başlayan kullanıcıların ihtiyaç duyduğu performansı, 250 cc’lik motoru ile 20.3 kW güç üreterek karşılar.

Dijital Gösterge Paneli

Honda CB250R’ın dijital gösterge paneli, sürüş sırasında ihtiyaç duyacağınız devir ve hız gibi bilgileri kolayca takip edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Sürüş esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgilerin yer aldığı dijital gösterge panelini, yüksek çözünürlüğü ve özel renk seçimi sayesinde kolayca takip edebilirsiniz.

Güvenli Frenleme için ABS : Trafikte ani fren yaptığınızda tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ABS, sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlaması için CB250R’da! Sportif karakteri ile yüksek süratlere kolayca çıkabilen CB250R ile aniden yavaşlamanız gerekirse frene bastığınızda ABS devreye girer ve tekerlekler kilitlenmeden durursunuz.

Tamamen LED Aydınlatma : Aydınlatma elemanlarının tamamında kullanılan LED teknolojisi ile CB250R hem trafikte fark edilmenizi sağlar hem de yolun tamamını aydınlatır. Honda CB250R’ın retro tarzını destekleyen kült farları, LED teknolojisi ile yolu tamamen aydınlatır ve sürüş sırasında engelleri kolayca fark edebilmenizi sağlar. Ayrıca LED teknolojisi, düşük enerji sarfiyatı sayesinde yakıt tüketimi ve emisyonların azaltımına da katkı sağlar.