Honda CB650R Fiyat Listesi

Satılık Honda CB650R modelleri, en güncel fiyatları ve donanım özellikleri ile yakıt tüketimi karşılaştırma analizleri kaclitreyakar.com da

Motor
Fiyat

Marka Tarihçesi

Honda Tarihi, 1946 yılında “Soichiro Honda” tarafından Japonya’da kurulmuştur. Başlangıçta motosiklet üretimi yapan firma zamanla otomobil, su motoru, robot, güç ekipmanları, motor ve uçak üreten bir Japon firmasıdır.Honda markası altında yer alan Accord, Civic, Jazz modelleri şehir içi ve dışı kullanımlarda, CR-V, HR-V modelleri SUV Jeep özellikleri ile engebeli yollarda size konfor sağlar. Honda’nın Elektrikli modeli E ve Jazz ise yakıt tüketimi ile şehir içinde size ekonomik katkıda bulunur.


Honda CB650R Tarihçesi

Neo Sports Cafe Tarzı : Neo Sports Cafe Serisi’nin üyesi olan Honda CB650R, retro çizgileri ile Sport Naked türünün en iddialı motosikletlerinden. 649 cc hacme sahip 4 silindirli motoru ile Honda CB650R, 70 kW güç üreterek sürücünün dilediği performansa ulaşmasını sağlar.

Çekiş Kaybını Önleyen Honda Seçilebilir Tork Kontrolü sayesinde HSTC ile arka tekerlekte patinaj son bulur ve çekiş gücünden herhangi bir kayıp yaşanmadan sürüş keyfi doyasıya yaşanır.

Şanzıman Yükünü Hafifleten Yardımcı Kayar Kavrama : Yüksek devirlerde vites küçültürken devreye giren kayar kavrama, şanzımana ekstra yük binmesini engeller ve stabil sürüş hissiyatından ödün vermez.

Mükemmel Görünürlük İçin Tamamen LED Aydınlatma : Tamamen LED teknolojisi ile donatılan Honda CB650R, yolu dilediğiniz gibi aydınlatmanızı ve diğer sürücülerin sizi kolayca fark etmesini sağlar.

Spor Naked tarzı, güçlü motoru ve dinamik imajı ile Honda CB650R’ı anlatmak için “ilk görüşte aşk” demek yeterlidir. Yakıt Tüketimi ve sürüş