Modelleri ve Fiyatları

Satılık modelleri, en güncel fiyatları ve donanım özellikleri ile yakıt tüketimi karşılaştırma analizleri kaclitreyakar.com da

Model Yılı :
Yakıt Tipi :

Marka Tarihçesi


Tarihçesi

Citroen’den ayrıldıktan sonra bağımsız bir marka olarak yoluna devam eden Fransız lüks araç üreticisi DS, yeni sedan modelini müşterilerinin beğenisine sundu. Yeni DS 9 Sedan modeli premium seviye lüks malzeme ve işçilik kalitesi ile kendini öne çıkarıyor. Araca şöyle genel olarak bakacak olursak Yarı Otonom sürüş özelliklerine sahip olan DS 9, konfor odaklı bir yolculuk vaat etmiş.

Devasa aks mesafesi ile birlikte 5 metreye yaklaşan uzunluğa sahip DS 9, özellikle arka yolcular için geniş bir yaşam alanı ve masajlı koltukları ile makam araçlarına göz kırpıyor. 2021 Eylül ayında Türkiye’de de satışa sunulması beklenen Yeni DS 9 Sedan modelinin satış fiyatının ise 640.000 TL den başlaması bekleniyor.

DS 9 TEKNOLOJİNİN BİR MUCİZESİ

Fransız lüks bilgi birikiminin sembolü DS 9, yakında yollarda. E-TENSE hibrit seçeneği de sunan yeni sedan otomobilimiz teknik mükemmeliyet, inanılmaz bir konfor seviyesi ve benzeri görülmemiş incelik ön planda tutularak tasarlandı.