Marka Tarihçesi

Honda Tarihi, 1946 yılında “Soichiro Honda” tarafından Japonya’da kurulmuştur. Başlangıçta motosiklet üretimi yapan firma zamanla otomobil, su motoru, robot, güç ekipmanları, motor ve uçak üreten bir Japon firmasıdır.Honda markası altında yer alan Accord, Civic, Jazz modelleri şehir içi ve dışı kullanımlarda, CR-V, HR-V modelleri SUV Jeep özellikleri ile engebeli yollarda size konfor sağlar. Honda’nın Elektrikli modeli E ve Jazz ise yakıt tüketimi ile şehir içinde size ekonomik katkıda bulunur.


Honda Forza Tarihçesi

Forza 250 Yüksek performansı, geniş depolama alanı ve otomatik şanzımanı ile hem şehir içinde hem de şehirlerarası yolculuklarda en iyi yol arkadaşıdır.

Forza 250 Özellikleri :

Elektrikli Ayarlanabilir Ön Cam : İstediğiniz anda tek bir tuşla yükseltip alçaltabileceğiniz elektrikli ayarlanabilir ön cam ile hissetmek istediğiniz rüzgarı belirlemek sizin elinizde.

Kolay Kullanım İçin Akıllı Anahtar : Honda mühendislerinin geliştirdiği akıllı anahtar teknolojisi sayesinde Forza 250’yi, anahtar cebinizde olsa bile “Start” tuşu ile çalıştırıp hareket edebilirsiniz.

Üst Düzey Sürüş Güvenliği : Honda Seçilebilir Tork Kontrolü ile arka tekerleğin patinaj yapmasını önleyen Forza 250, ABS ile kolayca durmanızı sağlar ve üst düzey sürüş güvenliğini sunar.

Akıllı Anahtar Bağlantılı Arka Çanta : Honda Forza 250’nin arkasında yer alan çanta, akıllı anahtar teknolojisi ile entegredir. Yani anahtarsız olarak hem motosikleti çalıştırabilir hem de arka çantayı açabilirsiniz.

Yüksek Görünürlük İçin LED Aydınlatma : LED teknolojisinin düşük enerji tüketimi ve yüksek aydınlatma kapasitesinden yararlanan Honda Forza 250, yol boyunca tüm engelleri sizin için aydınlatır.