Honda MSX125 Fiyat Listesi

Satılık Honda MSX125 modelleri, en güncel fiyatları ve donanım özellikleri ile yakıt tüketimi karşılaştırma analizleri kaclitreyakar.com da

Motor
Fiyat

Marka Tarihçesi

Honda Tarihi, 1946 yılında “Soichiro Honda” tarafından Japonya’da kurulmuştur. Başlangıçta motosiklet üretimi yapan firma zamanla otomobil, su motoru, robot, güç ekipmanları, motor ve uçak üreten bir Japon firmasıdır.Honda markası altında yer alan Accord, Civic, Jazz modelleri şehir içi ve dışı kullanımlarda, CR-V, HR-V modelleri SUV Jeep özellikleri ile engebeli yollarda size konfor sağlar. Honda’nın Elektrikli modeli E ve Jazz ise yakıt tüketimi ile şehir içinde size ekonomik katkıda bulunur.


Honda MSX125 Tarihçesi

Honda MSX125

Yeni Nesil Sürücüler İçin Şehir içinde park yeri sorunu çeken ya da trafiğe takılmadan bir yerlere ulaşmak isteyenler için tasarlanan MSX125, büyük motosikletin gücü ile küçük motosikletin kıvraklığını birleştirir.

Şehir içerisinde ihtiyaç duyduğunuz teknolojileri sunan MSX125, gücüyle sizi şaşırtır. 105 Kilogramlık Küçük Bir Dev ile geliyor. 105 kilogramlık ağırlığı ile görebileceğiniz en hafif motosikletlerden olan MSX125, 7.2 kW güç üreten 125 cc motoru ile adeta küçük bir dev gibidir. Honda MSX125, şehir içinde yol alırken nispeten ufak boyutu, kısa sele yüksekliği ve hafif yapısı ile kolay sürüş imkanı sunar.

ABS Fren Sistemi

Cüssesinden beklenmeyecek şekilde yüksek süratlere çıkabilen MSX125, fren durumunda tekerleklerin kilitlenmesini engelleyen ABS ile güvenlikten ödün vermemenizi sağlar.

Çarpıcı LED Aydınlatma

Naked bir motosikletten beklenen sıra dışı görünümü karşılayacak şekilde tasarlanan LED farlar, şehirde karşınıza çıkabilecek tüm engelleri aşabilmeniz için ideal aydınlatmayı sunar.

Programlanmış Yakıt Enjeksiyonu : PGM-FI teknolojisi ile her zaman ideal yakıt ve hava karışımını pistonlara ileten MSX125, şehir içerisinde aradığınız yakıt tasarrufuna ulaşmanıza yardımcı olur.