Honda PCX125 Fiyat Listesi

Satılık Honda PCX125 modelleri, en güncel fiyatları ve donanım özellikleri ile yakıt tüketimi karşılaştırma analizleri kaclitreyakar.com da

Motor
Fiyat

Marka Tarihçesi

Honda Tarihi, 1946 yılında “Soichiro Honda” tarafından Japonya’da kurulmuştur. Başlangıçta motosiklet üretimi yapan firma zamanla otomobil, su motoru, robot, güç ekipmanları, motor ve uçak üreten bir Japon firmasıdır.Honda markası altında yer alan Accord, Civic, Jazz modelleri şehir içi ve dışı kullanımlarda, CR-V, HR-V modelleri SUV Jeep özellikleri ile engebeli yollarda size konfor sağlar. Honda’nın Elektrikli modeli E ve Jazz ise yakıt tüketimi ile şehir içinde size ekonomik katkıda bulunur.


Honda PCX125 Tarihçesi

Honda mühendisliği ile geliştirilen parçaları yüksek kaliteli materyallerden imal edildiği için uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. PCX125’in anahtarı cebinizdeyken “Start” tuşuna bastığınız zaman motosiklet hareket etmeye hazır hale gelir, gaz kolunu çevirdiğinizde de yola çıkabilirsiniz. PCX125’in durur vaziyette frenine 3 saniye boyunca basarsanız motor otomatik olarak kapanır. Gaz koluna tekrar bastığınızdaysa motor yeniden çalışır ve motosiklet hareket eder. LED’in güçlü aydınlatma etkisinden faydalanan far grubu, PCX125 ile yollardaki en küçük engelleri bile fark ederek güvenle seyahat etmenizi sağlar. Modern hatları, konforlu ve ideal yükseklikteki selesi, zarif kıvrımları ile şık bir tasarıma sahip olan PCX125, aynı zamanda 4 farklı renk seçeneğini size sunan bir scooter.