Alfa-Romeo Tonale Fiyat Listesi

Satılık Alfa-Romeo Tonale modelleri, en güncel fiyatları ve donanım özellikleri ile yakıt tüketimi karşılaştırma analizleri kaclitreyakar.com da

Motor
Fiyat

Marka Tarihçesi

Alfa Romeo, 1910 yılında İtalya’nın Milano şehrinde, Milanolu aristokrat bir aile tarafından kurulmuş olan bir otomobil üreticisidir. Özellikle 1960’lı yıllarda Avrupa’da popüler bir marka haline gelen Alfa Romeo, 1986 yılında Fiat‘a katılmıştır. Yönetimi Fiat’ın elindedir. Ürettiği spor model otomobillerle dikkat çeken Alfa Romeo, ilk zamanlar kamyon, minibüs ve troleybüs gibi çeşitli vasıtaları da üretse de daha sonra sadece binek otomobil üretmeye karar vermiştir.


Alfa-Romeo Tonale Tarihçesi

Markanın ikonik tarzının, sonsuz gelişme güdüsünün enerjisiyle kusursuz bir biçimde kaynaştığı, son derece dinamik ve sportif gövde ye sahip Alfa Romeo Tonale ile gelecek tasarımımıza bir göz atmanın zamanı geldi. 2022 yılında satışa sunulan Tonale, Sürüş zevki almak isteyen kullanıcılar için Alfa Romeo’nun en önemli araçları arasında yer alacak.

Alfa Romeo Tonale, yeni ve yoğun duygular yaşatmak için özel tasarlanmış olup, segmentinde en iyi sürüş dinamiği ile, elektrifikasyonu kusursuz Alfa Romeo tarzıyla birleştirir.

Özel D.N.A Alfa Romeo sürüş seçicisi Tonale Concept ile tamamen yeni bir boyut kazanıyor.

Bu hibrit güç aktarma mekanizmasının özellikleriyle entegre edilmek üzere farklı sürüş modları oluşturulmuştur.

Dual Power modu, iki motordan gelen maksimum güç sayesinde maksimum performans sağlar [bilgi eğlence sistemindeki EMOZIONE butonu]

EMOZIONE butonu, gaz pedalının hassas kalibrasyonunu, daha etkin frenleme ve direksiyondan daha hızlı tepki sağlar.

Şık kaliteli malzeme ve kaplamalardan yapılmış ferah ve rahat sürücü kabini Tonale, her detay tek bir amaca yönelik olarak özenle çalışılmıştır: Sürücü için gelişmiş fonksiyonellik. Gerçek anlamda benzersiz bir sürüş deneyimi için.

Tonale iç tasarımı için Alfa Romeo tasarım merkezi tarafından özel düşünülmüş seçkin tasarım çözümlerini keşfedin.