Renault Trafic Fiyat Listesi

Satılık Renault Trafic modelleri, en güncel fiyatları ve donanım özellikleri ile yakıt tüketimi karşılaştırma analizleri kaclitreyakar.com da

Motor
Fiyat

Marka Tarihçesi

1877’de Paris’te doğan Louis Renault gerçek bir beyzadedir. Babası tarafından farklı meslekler yapmaya zorlanmamış, hayal gücü her zaman desteklenmiş şanslı bir çocuktur. Louis Renault’un ilgi alanı ise makinelerdir. 5 yaşındayken arkadaşlarından duyduğu lokomotifi görmek için istasyona koşan, 15 yaşındayken harçlığından artan kalan parayla 0.75 beygir gücünde De Dion Bouton marka alıp parçalarını sökmeye kalkan bir dahidir.


Renault Trafic Tarihçesi

GÜNLÜK KULLANIM İÇİN SAĞLAM VE DİNAMİK BİR VAN

Şık hatlar, krom kaplama ön panjur, tamamen LED farlar, çift fonksiyonlu sis lambaları, kendine özgü far imzası. Modern ve sofistike ön yüzüyle Yeni Trafic verimliliğinizi artıran bir tasarım için sağlamlık ve dayanıklılığı bir araya getirir.

Reanult Trafic DİZEL MOTOR

Yeni dizel 2.0 L 5. nesil motor, taşıdığı en son teknolojilerle daha yüksek güç (+20 bg) ve daha uzun bir süre boyunca daha yüksek tork (+30 Nm) sağlarken yakıt tüketimini ve CO2 emisyonlarını da düşürür.

Çok yüksek düzeyde sürüş keyfine ve gerçek tüketim üzerindeki kontrolüne hayran kalacaksınız.

STANDART EXTENDED GRIP

Zor yollara çıktığınız oluyor mu? Yenilikçi Extended Grip teknolojisi tüm Yeni Trafic modellerinde standarttır. Antipatinaj sistemi optimum düzeyde yol tutuşu sağlar.

Nasıl çalışır? Çeker tekerlekler boşa dönmeye başladığında sistem yol tutuşunun çok azaldığını anında algılar. Eski antipatinaj sistemlerinin aksine, motor gücünü azaltmaya gitmez. Onun yerine, tekerleklerin karı, çamuru veya kumu savurması için dönmeye devam etmesine izin verir ve böylece yol tutuşu tekrar sağlanır ve araç yavaşça yeniden hız kazanır.

 

Siz de, gaz pedalı aracılığıyla motor gücünü kontrol etmeye devam
edersiniz.