Opel Grandland X 2017 de Satışa Çıkıyor

Opel Marka algısını iyileştirmek bir yana dursun satışın ardından SUV segmentindeki Crossover araçlara piyasaya çıkarmaya devam ediyor. Mokka ve Crossland […]

Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 24 Nisan 2017 saat 00:09

Opel Marka algısını iyileştirmek bir yana dursun satışın ardından SUV segmentindeki Crossover araçlara piyasaya çıkarmaya devam ediyor. Mokka ve Crossland serilerinin hemen arkasından bu aileye yeni bir üye daha katıldı. Opel Grandland X modelini geçtiğimiz günlerden yapılan Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı. Grandland X keskin hatlara sahip ve güçlü bir yapı ile karşımıza çıkıyor.

Sınıfının En Geniş Otomobili

Opel tüm yeni modellerinde olduğu gibi Grandland X modelinde de teknolojik yeniliklere önem göstermiş durumda. Son olarak Mokka modellerinde görmeye başladığımız ve Insignia Grand Sport modelinde de gördüğümüz Car Play özelliği Grandland X de karşımıza çıkıyor. Yine işçilik sadelik ve özellikle malzeme kalitesi olarak oldukça iyi bir araç olacak gibi duruyor. SUV segmentinde farklı oyunculara yer bırakmak istemeyen Opel markası, Grandland X ile sınıfındaki 3. aracı da böylelikle piyasaya sürmüş olacak.

Grandland X SUV sınıfında rakiplerine göre daha fazla yaşam alanı sunuyor. Yeni Opel Grandland X, 514 litre olan bagaj hacmini arka koltuklar yatırıldığında 1.652 litrelik hacme çıkararak geniş ailelerin ve taşıma işlerindeki istekleri geniş bir yükleme alanı ile karşılıyor.

Opel Grandland X Standart Donanımlar

Farklı renk seçenekleri de sunan Opel Grandland X de opsiyonel olarak şu donanımlar sunuluyor ;

  • Yaya algılama sistemi
  • Otomatik acil frenleme teknolojisi
  • 360 derecelik kamera sistemi
  • OnStar bağlantı hizmetleri
  • Yeni nesil güvenlik teknolojileri
  • Grip Control teknolojisi

Grip Control teknolojisi  Nedir

Opel Grondland X serisinde yer alan ve farklı sürüş koşulları için geliştirilen Grip Control teknolojisi sayesinde istenilen sürüş modu ile daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşanabiliyor.

Opel Grandland X Galeri

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir