ÖTV Farkı Audi’den Devam Ediyor

ÖTV Farkı Audi’den Devam Ediyor Aralık ayında yapılan yeni düzenlemeler ile ÖTV ye gelen inanılmaz vergilendirme dilimi bir çok araç […]

Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 11 Şubat 2017 saat 15:42

ÖTV Farkı Audi’den Devam Ediyor

Aralık ayında yapılan yeni düzenlemeler ile ÖTV ye gelen inanılmaz vergilendirme dilimi bir çok araç kategorisinde Ocak 2017 itibari ile son buldu. Artık araçların yeni ÖTV diliminden satılmaya başlamasına karşın AUDI 2016 Aralık ÖTV fiyatları üzerinden satışa Şubat ayında da devam ediyor.

Audi alacakların Dikkatine

Audi A4 1.4’te ÖTV farkı Audi’den. Audi Yetkili Satıcılarına giderek, sınırlı sayıdaki Audi A4 1.4’e %0 faiz oranı ve özel kur avantajlarıyla sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ayrıca A4 2.0 TDI‘da ise 24 ay % 0 faizli 60.000 TL kredi avantajıyla alınabiliyor. 28 Şubat 2017’de bitirilecek olan kampanya için dilerseniz ZUBİZU üyeliğinize özel, 50.000 TL kredi kullanımı ve 24 ayla sınırlı olarak, Audi Kasko ve Uzatılmış Garanti alınması durumunda kullanılabilmektedir. Ayrıntılar için ZUBİZU internet sitesini inceleyebilirsiniz.

Audi A4 2.0 TDI’da ise 60.000 TL kredi kullanımı, 24 ayla sınırlı olup Audi Kasko ve Uzatılmış Garanti alınması durumunda ZUBİZU üyeleri için geçerlidir.

Bu yazımızda Audi Şubat ÖTV Farkı Audi den kampanyası ile ilgili sizleri bilgilendirdik. Umarım faydasını görürsünüz. Dilerseniz Audi aracı almadan performans verilerini inceleyebilirsiniz. Tüm Audi araçlara ulaşmak için TIKLAYIN

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir