Peugeot 208 Fırsatı Geliyor

Peugeot firması AutoShow 2017 Istanbul ardından Mayıs ayına hızlı bir giriş yaptı. Özellikle araç almak isteyenlerin veya arabasını değiştirmek isteyenlerin […]

Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 5 Mayıs 2017 saat 11:43

Peugeot firması AutoShow 2017 Istanbul ardından Mayıs ayına hızlı bir giriş yaptı. Özellikle araç almak isteyenlerin veya arabasını değiştirmek isteyenlerin beğenisini toplayacak bir kampanya ile ses getirmeye çalışan Peugeot, çok tutulan modelleri için birbirinden farklı kampanyalar düzenliyor. Mayıs ayı kampanyasında Peugeot 208 modeli için 20.000 TL Kredi vererek 12 Ay, %0 Faiz sunan finansman çözümleri sunan Fransız Otomobil üreticisi eski arabasını getirerek Peugeot 208 almak isteyenler için 2.500 TL lik takas indirimi sunuyor.

60 Bin TL ‘nin Altında & Az Yakıyor

54.400 TL den başlayan fiyatlar ile sahip olunabilen ve şehir içinde ortalama 6 litre tüketime sahip olan Peugeot 208 1.2 Access ‘in dahil olduğu kampanyada  araç içi donanımları ile fark yaratan 208 modellerini almak artık daha kolay.

Multimedya Seçenekler

SMEG dokunmatik mültimedya ekranı, 7” renkli ekranı ile sezgisel fonksiyonellik sunuyor. 1.4 e-HDi ve 1.6 e-HDi dizel motor seçenekleri, Mikro-Hibrit teknolojisi ile yani Stop&Start sistemi ile donatılmış. Yeni ön tampon daha akıcı, net ve güçlü bir görüntü sergiliyor. Genişletilmiş ızgara ve krom çıta artık tamamen tamponun içine entegre edildi. Bu yeni tarz, araca önden daha akıcı bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca aslan bakışını simgeleyen yeni çift renkli farlar, siyah ve krom maskeler ve ilk bakışta ayırt ediliyor ve tüm versiyonlarda standart olarak sunulan teknolojik LED gündüz farları ile şık bir şekilde vurgulanıyor.

Kampanyadan Yararlanmak için TIKLAYIN

Peugeot 208 Kampanyası Hangi Modellerde Geçerli

Kampanyalı Araçlarda Öne çıkan özellikler

  • Peugeot i-Cockpi
  • 3D LED Farlar
  • 7″ Dokunmatik Ekran
  • Apple CarPlay® ve MirrorLink®

Kampanya Detayları

* Kampanya 31/05/2017 tarihine kadar yetkili satıcılarımızda geçerlidir. Belirtilen aylık % 0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL 12 ay vadeli Peugeot Kredide geçerlidir. Gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarında Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Bu kredi tutarı ve vade için bireysel amaçlı araç alımlarında bir kereye mahsus ve peşin olarak alınan 105 TL kredi tahsis ücreti, tüm vergiler ve masraflar dahil edildiğinde, Peugeot Kredinin aylık toplam basit maliyet oranı 0,08%, yıllık toplam basit maliyet oranı 0,97%, aylık taksit tutarı 1,666.67 TL olmaktadır. Kampanya; 208 ACCESS 1.2 PureTech 82hp ETG5 Otomatik S&S, 208 ACTIVE 1.2 PureTech 82hp ve 208 ACTIVE 1.2 PureTech 82hp ETG5 Otomatik S&S versiyonlarında geçerlidir.

Tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımları için 750 TL kredi tahsis ücreti, tüm vergiler ve masraflar dahil edildiğinde, Peugeot Kredinin aylık toplam basit maliyet oranı 0,59%, yıllık toplam basit maliyet oranı 7,12%, aylık taksit tutarı 1,666.67 TL olmaktadır. Peugeot Kredi’nin finansal çözümleri TEB Finansman A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir