Renault Arabalar Güncel Satış Fiyat Listesi

Renault fiyatları güncellendi. Yeni fiyatları ile güncel Renault modelleri ne kadar oldu?

2022 Renault Megane E-Tech Arka Çapraz
Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 1 Aralık 2021 saat 13:38

Fransız araba üreticisi Renault firması tarafından üretilen ve Türkiye de satışa sunulan araçların güncel fiyat listesini bu sayfada sizin için listeledim. Renault Fiyat Listesi her ay başında güncellenerek yakıt tüketimi değerleriyle birlikte size sunulmaktadır. Renault cephesinde fiyatlar ne yöne doğru hareket etmiş görebilirsiniz.

Renault Clio Fiyatları

Renault Taliant Fiyatları

Renault Megane Fiyatları

Renault Kadjar Fiyatları

Renault Talisman Fiyatları

Renault Koleos Fiyatları

Renault Marka Tarihçesi

1877’de Paris’te doğan Louis Renault gerçek bir beyzadedir. Babası tarafından farklı meslekler yapmaya zorlanmamış, hayal gücü her zaman desteklenmiş şanslı bir çocuktur. Louis Renault’un ilgi alanı ise makinelerdir. 5 yaşındayken arkadaşlarından duyduğu lokomotifi görmek için istasyona koşan, 15 yaşındayken harçlığından artan kalan parayla 0.75 beygir gücünde De Dion Bouton marka alıp parçalarını sökmeye kalkan bir dahidir.

Markanın En Çok Satış Yapan Arabası

Renault Clio, Fransız otomobil üreticisi Renault tarafından 1990 yılından beri üretilen ve günümüzde 4. versiyonu piyasaya çıkan B segmenti bir otomobildir. Renault 5 in üretiminin durmasıyla üretimine geçilmiştir. 2020 Yılında Clio 5. Nesile ile 2020 Mart ayında Türkiye de satışa çıkmıştır. 2020 Yılında yaşanan küresel Covid-19 salgını nedeni ile aracın satışları çok büyük ölçüde ilk aylarda 4000 adetlerde kalsa da Mayıs ayından itibaren artan bir trend göstermeye başlamıştır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir