Sahibinden Ücretsiz İlan Nasıl Verilir

Sahibinden Ücretsiz İlan Nasıl Verilir Sahibinden Ücretsiz İlan vermek artık çok kolay. Kaçlitreyakar.com üzerinden vereceğiniz tüm ilanlarınız hem ücretsiz hem […]

Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 6 Temmuz 2021 saat 15:23

Sahibinden Ücretsiz İlan Nasıl Verilir

Sahibinden Ücretsiz İlan vermek artık çok kolay. Kaçlitreyakar.com üzerinden vereceğiniz tüm ilanlarınız hem ücretsiz hem de sınırsızdır. Kaçlitreyakar.com üyelerine verecekleri ilan kapsamında hiç bir zaman ücretlendirme yapmama kararı almıştır. Bu site ilk sahipleri tarafından satılmadığı veya devredilmediği sürece ilan ücretlendirmesi yapmayacaktır.

Her ay ortalama 90.000 ziyaretçinin araç yakıt değerleri ve bilgilerine ulaşmak için ziyaret ettiği Kaç Litre Yakar web sitesinde Şu anda 102 farklı modelde 22800 otomobile ait bilgi sunulmaktadır.  Tüketiciler sitede aradıkları aracın 100 km’de ortalama kaç litre yakıt tükettiği bilgisinin yanı sıra otomotiv sektöründeki son gelişmeler, araçlar üzerindeki son teknoloji uygulamaları, video incelemeler ve 2.el (ikinci el) araçları bulabiliyor.

İlan Verirken Dikkat Etmeniz Gerekenler

kaclitreyakar.com’a üyelik işlemlerinizi tamamladığınızda 10 adet araç ilanı verme hakkı kazanırsınız. 10 araç hakkınız tamamlandığında yayında olan araçlarınızı Arşiv bölümüne göndererek yeni araç girişi yapabilirsiniz. Her aracınız için 5 adet resim yükleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman aracınızın resimlerini değiştirebilirsiniz.

Eğer bir kiralama şirketiniz veya satış yapan galeriniz varsa; [email protected] adresinden bizimle irtibata geçerek satıcı olduğunuzu bildirmeniz gerekir. Durumunuz 12 ile 48 saat içinde değerlendirilerek sizelere dönüş sağlanacaktır.

İlan Detaylarınız

Verdiğiniz tüm ilanlar için size özel bir sayfa açılmaktadır. Üye girişi yaparak bu sayfalara ulaşabilir araçlarınızı kendi vitrinlerinize taşıyabilir istediğiniz zaman bu sayfaları sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz. Böylece reklamınızı yapmadan sosyal medya üzerinden de sizi takip eden kişilere tüm araçlarınızı bir dükkan gibi gösterebilir, vitrininizde araçlarınızı sergileyebilirsiniz.

İlan detaylarında unutmayınız ki alıcılar en ufak ayrıntılara bile dikkat edeceklerdir. Bu nedenle aracınızın tüm özelliklerinin doğru girildiğinden emin olunuz. Sizin için özel hazırladığımız hızlı özelliklerden dilediğinizi seçerek aracınızdaki tüm fonksiyonları ekleyebilirsiniz.

Aracınızı Ekleyin & Arkanıza Yaslanın

Tüm bilgileri doldurduktan sonra aracınızı eklemiş ve anında yayına almış olursunuz. Aracınız ortalama 6 saat içinde sisteme eklenir ve Google tarafından aramalarda yayınlanmaya başlanır. Siz sadece arkanıza yaslanır ve keyfinize bakarsınız.

Tüm iletişim bilgileriniz ve detayların yer aldığı bilgilendirme alanı sayesinde ziyaretçiler ve araç arayan kullanıcılar size rahatlıkla ulaşırlar. Mobil, tablet ve masaüstü bilgisayarlar üzerinden rahatlıkla inceleme yapılabilen kaclitreyakar.com sizlere en iyi deneyimi sunmayı hedefler.

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir