Suzuki Baleno Satışa Çıktı

2016 yılı başında satışa çıkan ancak Türkiye yollarında henüz göremediğimizSuzuki Baleno sonunda tanıtımı yapılarak Türkiye de satışa sunuldu. C Segment araç […]

Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 3 Eylül 2016 saat 16:57

2016 yılı başında satışa çıkan ancak Türkiye yollarında henüz göremediğimizSuzuki Baleno sonunda tanıtımı yapılarak Türkiye de satışa sunuldu. C Segment araç grubunun temsilcisi olan ve Vitara’nın yenilenmesini takip eden bu süreçte Suzuki’nin en iyi araçları arasında yer alması beklenen Suzuki Baleno bakalım ülkemiz yollarında tercih edilecek mi?

Suzuki Baleno Genel Özellikler

Ülkemizde giriş modeli olan 1.2 litrelik motor ve GL opsiyonu ile satışta olacak Suzuki Baleno CVT şanzıman seçeneğiyle de alınabilecek. Şehir içinde 4.7 litre ortalama yakıt tüketimi sunan araç 90 beygirlik güç, 120 Nm tork sağlıyor. 32o litrelik bir bagaj hacmi bulunan Suzuki Baleno‘nun GL modelinde ise standart paket haricinde lastik basınç sensörü, yakuş kalkış destek sistemi, 6 adet hava yastığı far sensörü, Led gündüz farları ve ek güvenlik donanımları sunuyor.

Not : Suzuki Baleno alacaklar için bir haberimiz var. 2016 yılı içinde Türkiye pazarı için satış hedeflerinin 500 adet olarak belirtildi.

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir