Yeni Kasa 2018 Volvo XC40 Nasıl Olacak

Yeni 2018 Volvo XC40 modeline ait görseller internete sızdı. İlk bakışta klasik 40 serisi çizgileri taşıyanVolvo XC40 SUV kategorisinde kendini […]

Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 20 Eylül 2017 saat 19:12

Yeni 2018 Volvo XC40 modeline ait görseller internete sızdı. İlk bakışta klasik 40 serisi çizgileri taşıyanVolvo XC40 SUV kategorisinde kendini hedef aldığı genç kullanıcı kitlesi doğrultusunda birden fazla kişiselleştirme seçeneği ile birlikte sunuluyor. Momentum, R-Design ve Inscription olmak üzere 3 farklı donanım seviyesi ile pazara çıkacak 2018 Volvo XC40 modelinin motor seçenekleri ise henüz belli değil.

Volvo XC40 Tasarım

Dış tasarımına baktığımızda v40 modelinin SUV ye değiştirilmiş olarak gördüğümüz XC40 ön tarafına bakıldığında standart ızgara yapısı ve öndeki gövde göstergesine devam ediyor. Ancak bunlara LED farlar ve sade çizgiler eklenince kaslı yapısını teknolojisi ile birleştirilmiş. Arka tarafta ise L tasarıma sahip LED stop farları ise görünebilirliği arttırmış. Zaten bu aracı farketmemek mümkün mü?

Aracın dışına Dijital gösterge paneli ve kablosuz şarj ünitesi gibi günümüz teknolojilerini barındıracak olan Yeni Volvo XC40, 28.000 Euro dan başlayan fiyatlar ile satışa sunulması bekleniyor. Volvo’nun yeni platformunda üretilen ilk model olan XC40 modelinin Audi Q2 ve BMW X2 gibi güçlü rakipleri arasında nasıl bir başarı elde edeceği ise merakla bekleniyor.

Volvo XC40 Resim Galerisi

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir