Yeni Opel Zafira Life 2020 de Yollarda

Opel’in şehir içi MPV aracı Opel Zafira modeli tamamen yenilenerek Minivan segmentine terfinde yer alacak yeni şeklini aldı. Opel Zafira […]

2021 Opel Zafira MPV
Bu makalenin yazarı Kerem Bozokluoglu
Yazar : Kerem Bozokluoglu
Yayınlanma Tarihi : 27 Nisan 2021 saat 13:48

Opel’in şehir içi MPV aracı Opel Zafira modeli tamamen yenilenerek Minivan segmentine terfinde yer alacak yeni şeklini aldı. Opel Zafira Life olarak yeniden isimlendirilen model Volksvagen Transit’in de içinde bulunduğu VIP Minibüs pazarının önemli bir oyuncusu olacak gibi duruyor.

Yeni Opel Zafira Nasıl Olacak

Geçmiş Zafira modelinin devamı niteliğinde ve dördüncü nesil olarak tanıtılan Zafira Life, barındırdığı tüm güncel teknoloji donanımlarıyla binek otomobilleri kullanım sırasında aratmayacak gibi duruyor. İç tasarımında 7 inc lik bir multimedya ekran ve yol haritası sistemi yer alıyor. Otomatik modellerde ise hans kontrol ile hızlı bir kontrol sistemi eklenmiş. Aracın göstergeleri her zamanki gibi manuel olsa da Opellerde mevcut olan yol bilgisayarına gösterge konsolundan ulaşabiliyorsunuz. Tabii ki araç otomatik start stop özelliğine de sahip. Aracın arkasında oturanlar oldukça şanslı olacaklar çünkü VIP özelliğine sahip araçlarda bulunan çalışma masaları bu araçta standart donanımda yeralıyor. Aracın üstünde klostrofobiyi engellemek için yapılmış olan cam tavan içerinin daha iyi ışık almasını da sağlamış.

2021 Opel Zafira MPV

2019 Opel Zafira Life

Tamamen öne ve arkaya kaydırılabilen ve altı ile dokuz arasında değişken koltuk kapasitesi ile satışa sunulacak olan Yeni Opel Zafira Life, 2020 yılında Avrupa piyasasında satışa sunulmaya başlanacak. Türkiye de ise aynı yılın Haziran aylarında satışa sunulması planlanıyor.

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir