15.06.2022 Güncel Pompa Yakıt Fiyatları

OPET

Benzin
27.51 TL
Dizel
27.9 TL
LPG
10.99 TL

SHELL

Benzin
27.47 TL
Dizel
27.85 TL
LPG
11.17 TL

BP

Benzin
27.55 TL
Dizel
27.88 TL
LPG
10.86 TL

Türkiye'de yapılan güncellemeler sonrasında 15.06.2022 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde akaryakıt fiyatlarında güncellemeler yapılmıştır. Bu güncellemeler ile birlikte Benzin litre fiyatı 27.51 TL , Dizel litre fiyatı 27.9 TL ve Otogaz LPG M3 fiyatı 10.99 TL olmuştur. Tüm akaryakıt fiyatlarını görmek ve değişim rakamlarını analiz etmek için Akaryakıt Fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Opet Full Force yakıtları ile daha güvenli ve uzun yolculuklar sizi bekliyor.

Türkiye'nin en temiz, güvenilir ve en iyi hizmetleri sunan akar yakıt istasyonu OPET'in katkıları ile hazırladığımız bu sayfayı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu sayfada bulunan fiyatlar İstanbul Avrupa için satış fiyatları olup tüm illere göre fiyat listesini görmek için Burayı Tıklayın

Temiz Bir Tuvalet, Sağlıklı Bir Toplum

OPET istasyonlarının tuvaletlerinden başlayan “Temiz Tuvalet Kampanyası” 21 yıldır aralıksız devam etmekte, tuvalet temizliği ve hijyenini Türkiye geneline yaymayı amaçlamaktadır. Bu proje, OPET'in temiz ve sağlıklı bir toplum yaratma mücadelesidir. OPET’in 2000 yılından bu yana sürdürdüğü ve Türkiye’de yapılan en uzun soluklu toplumsal projelerden biri olan Temiz Tuvalet Kampanyası, Türkiye’nin önemli bir sorununu hedef almaktadır. Temiz Tuvalet Kampanyası ” Türkiye’nin gündemine “tuvalet temizliği ve hijyen” konularını getirerek, ülkede bu konuda bir bilinç oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilmektedir. Önce kendi istasyonlarından işe başlayan OPET, zamanla projeyi, tüm yurda yaymış ve Opet istasyonlarında, sadece standart kurumsal görüntü ve hizmet kalitesi ile değil, temizlik ve hijyene verdiği önemle de farklılığını vurgulayarak, bunu kalıcı hale getirmeyi başarmıştır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir