Reklamı kapatı X
İlan ID C16849
Bu araç : 4015 kez görüntülendi

Honda Civic RS 1.5 Benzinli CVT

109,900 tl Fiyat bilgi amaçlı eklenmiştir.
Model:
Civic RS 1.5 Benzinli CVT
Segment:
D Segment - Sedan
Karma Tüketim
6.1 lt
Şehir İçi Tüketim
7.6 lt
Şehir Dışı Tüketim
5.2 lt
Üretim Yılı:
2017
Yakıt Tipi:
Benzin
Motor:
1495 cm³
Beygir Gücü:
182 hp
Vites Tipi:
Otomatik
Renk:
Blue
Kapı:
5
Yakit Deposu
55 lt
Maksimum Hız
215 km/s
Silindir Hacmi
1495 cc
Vites Tipi
6 iler CVT Otomatik
0 - 100km Hızlanma
11.2 sn
Araç Segment
D
Araç Durumu:
0 Araç
Elektrikli Menzil
0 km/s
Bu araçta ilgileniyor musunuz?
Bilgi Al

Genel özellikler

Daha fazla bilgi

2017 Honda Civic RS ZAMANI ŞİMDİ BAŞLIYOR

Baştan aşağı yeniden tasarlanan ve geliştirilen 2016 Honda Civic Sedan; inovasyon, ileri mühendislik ve sürüş heyecanını bir arada en iyi şekilde yansıtıyor. Onuncu jenerasyonuyla yeni 2017 Honda Civic RS, yeni bir dönem açarken aynı zamanda "bir işi ne kadar uzun süre yaparsan, o işte o kadar iyi olursun" teorisini de doğruluyor.

Şimdi Civic Sedan'a her açıdan bakalım

O şimdi daha sportif ve daha göz alıcı. Yeni Honda Civic RS Sedan’ın benzersiz gövde yapısı sayesinde bütün gözler üzerinizde olacak. Yeni Civic Sedan’ın motor kaputundan bagaj kapağına kadar her detayı incelikle tasarlandı. Düzgün hatları, pürüzsüz kıvrımları ve baştan aşağı kusursuz tasarımıyla yeni Honda Civic RS şimdi karşınızda. Yeni Civic Sedan’ı tam anlamıyla anlayabilmek ve onu keşfedebilmek için direksiyonuna geçmeniz gerekiyor.
Honda Civic RS
Geniş iç ve bagaj hacminin yanı sıra, vücudunuzu saran koltukları, kusursuz bir tutuş̧ için ayarlanmış ergonomik vites kolu, yüksek kaliteli yüzeyleri ve hassas geri bildirimle daha kontrollü bir sürüşü destekleyen yeni direksiyon sistemiyle eşsiz bir otomobil keşfedeceksiniz. Anahtarsız giriş sistemi ve motor çalıştırma düğmesi ile anahtarınızı çantanızdan veya cebinizden çıkarmadan kapıları açabilir, kilitleyebilir ve aracınızı çalıştırabilirsiniz. Geleneksel mekanik el freninin yerini alan elektrikli park frenini küçük bir dokunuşla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hava soğuk olsa da, ısıtmalı ön koltukları ile Yeni Honda Civic RS içindeyseniz keyfiniz yerinde. Yeni Civic Sedan'ın Econ butonu, vites değiştirme uyarılarıyla*** aracınızı daha verimli kullanmanıza ve emisyon değerini düşürmenize olanak tanır.

Tarzını Ortaya Çıkarma Zamanı

Yeni LED teknolojisine sahip arka stop grubu, sportif alaşım jantlar ve karakteristik krom ön panjur gibi tasarım detaylarıyla yeni Civic Sedan daha dikkat çekici, benzersiz ve atletik.

Her Şey En İnce Ayrıntısına Kadar Düşünüldü

Yeni Honda Civic RS de yer alan çok noktadan bağlantılı arka süspansiyon, hidrolik burçlar ve McPherson tipi ön süspansiyon sayesinde dinamik performans, yol tutuşu ve konforu en üst seviyede yaşayacaksınız. Ayrıca mühendislerimizin gövde statiğini artırmak için Bilgisayar Destekli Mühendislik (CAE) tekniklerini kullanarak geliştirdikleri hafif ve yüksek dirençli şasiyle, performans ve sağlamlığın dengesine hayran kalacaksınız.

Güvenlik

Yeni Honda Civic RS, yola ilk çıktığınız andan aracınızı durdurduğunuz ana kadar kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissetmeniz için gelişmiş güvenlik sistemleriyle donatıldı. Yeni Honda Civic RS sürücü, ön yolcu, yan ve perde hava yastıkları, ABS fren sistemi, Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD) ve Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA) gibi güvenlik özellikleri standart olarak sunulmakta. Panik fren anında fren gücünü artıran Acil Durum Fren Desteği (BA) gibi akıllı ekipmanlarla da yolculuklarınız her zaman olduğundan daha güvenli.

Gövde Yapısı

Gelişmiş Uyumluluk Mühendisliği ile geliştirilen gövde yapısı, sizi ve sevdiklerinizi korumak için olası bir çarpışma anında oluşan enerjiyi aracın geneline eşit bir şekilde dağıtır ve güvende olmanıza yardımcı olur.

Yol Tutuş Sistemi

AHA sensörleri sürüş esnasında lastiklerin tutunma seviyesini denetler, elde ettiği veriler ışığında maksimum yol tutuşu için gerekli olan güç veya fren miktarını hesaplar ve bu sayede aracınızı en dengeli şekliyle kullanmanıza imkan tanır.

Gelişmiş Fren Sistemi

ABS fren sistemi sert frenlerde tekerleklerin bloke olup kaymasını önlerken, EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) yeni Honda Civic RS'in yük ve ağırlık dağılımına bağlı olarak fren gücünü̈ her bir tekerleğe bağımsız olarak dağıtır. Bu sayede tehlike anında en kısa mesafede durabilmenizi sağlar.

Lastik Basınç İkaz Sistemi

Lastik Basınç İkaz Sistemi, lastiklerin basınçlarını sürekli denetler, olası bir basınç̧ kaybında sizi uyarır ve bu sayede lastiklerinizin doğru basınç̧ değerinde olduğundan emin olmanızı sağlar.

Hava Yastıkları

Sürücü, ön yolcu, yan ve perde hava yastıklarını standart olarak sunan Yeni Civic Sedan, kaza anında maksimum koruma sağlar. Honda Civic RS hakkında tüm bilgileri bulduğunuz bu yazıdan sonra diğer Honda Civic modellerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İletişim detayları

5304903435
Kaclitreyakar
Turkey, yeşilce mah. dalgıç No1 Kat 1