Reklamı kapatı X
İlan ID C12262
Bu araç : 1537 kez görüntülendi

Audi A4 2.0 TDI Multitronic

157,020 tl Fiyat bilgi amaçlı eklenmiştir.
Model:
A4 2.0 TDI Multitronic
Segment:
F Segment - Lüks Sedan
Karma Tüketim
4.8 lt
Şehir İçi Tüketim
5.7 lt
Şehir Dışı Tüketim
4.4 lt
Üretim Yılı:
2015
Yakıt Tipi:
Dizel
Motor:
1968 cm³
Beygir Gücü:
150 hp
Vites Tipi:
Otomatik
Renk:
Black
Kapı:
5
Yakit Deposu
63 lt
Maksimum Hız
210 km/s
Silindir Hacmi
1968 cc
Vites Tipi
8 İleri Otomatik
0 - 100km Hızlanma
9.1 sn
Araç Segment
F
Araç Durumu:
0 Araç
Elektrikli Menzil
0 km/s
Bu araçta ilgileniyor musunuz?
Bilgi Al

Genel özellikler

Daha fazla bilgi

Audi A4 2.0 TDI 150 bg Genel Özellikleri :

Pek çok özelliği değişti ama değişmeyen bir şey var; Audi A4 şüphe götürmez şekilde hala tipik bir Audi, eşsiz bir kişilik... Üstelik sadece bir otomobil olmanın da ötesinde: A4’ün hareketli kişiliği, lüks bir otomobilden bekleyeceğiniz tüm standartlara sahiptir., Audi-A4-3

Dikkat çekici yüz

Yeni, üç boyutlu olacak şekilde biçimlendirilen motor kaputu, taş grisi renginde Audi Singleframe (Audi Tek çerçeve tasarımı) ile yumuşak bir görünümle harmanlanır. Yan hava kanalları ile tasarımı yenilenmiş açılı ön sis lambaları Audi A4’ün iddialı görünümünü tamamlar.

İleri teknoloji

İsteğe bağlı alınabilen, yeni tasarımlı Xenon plus farlar sadece iyi bir görüntüye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda homojen LED gündüz far şeridiyle de donatılmıştır.

Net gövde çizgisi

Net gövde çizgisi, dengeli ve zarif bir görünüm veren klasik Sedan’ı tanımlar. Daimî omuz çizgisi ve uzun motor kaputu, otomobili görsel anlamda uzatırken, aynı zamanda tasarıma dinamik bir duygu da katar. Güçlü gövde, kendinden emin bir ve sportif bir duruş sağlar ve uzatılmış tavan çizgisi de Audi A4’ün zarafetini ve şıklığını vurgular. Audi-a4-6 Pek çok bilgi, geniş bir alan: İşte, akıllı tasarımlı kokpitin yer aldığı iç mekân… Çeşitli ayrıntılar gözle görülür bir şekilde iç mekânın değerini ve işlevselliğini artırır. Sayısız donanım seçeneği sayesinde birçok otomobilin özelliğini tek bir otomobilde deneyimleyebilirsiniz. Aynı zamanda sadece size özel bir Audi A4 de oluşturabilirsiniz.

Yüksek kaliteli krom süslemeler

Far anahtarı, klima sistemi, MMI® çevirmeli / tuşlu kumanda, ayna ayar düğmeleri, cam kumandaları ve vites körüğü, krom süslemelerle bezenmiştir.

Büyüleyici ortam

Çelik grisi ya da kahve renginde Reflex iç dekor ya da opsiyonel olarak sunulan alüminyum Trigon gibi yeni iç dekorları spor bir görünüm oluşturur; doğal kahve tonundaki ince damarlı dişbudak vb. rafine ahşap türleri de zarif bir görüntü yaratır.

Klima kontrollü “konfor” koltuklar

İç mekânda opsiyonel olarak sunulan ısıtmalı ve havalandırmalı ön koltukların yumuşak yapısı ve belirgin yan yükseltileri ile konforunuzu arttıran yanal desteği hissedebilirsiniz. Bu koltukların ayrıca oturma ve sırt dayama yüzeyleri havalandırmalı ve ısıtmalıdır. Audi-a4-5

3 bölgeli delüks otomatik klima

İsteğe bağlı alabileceğiniz 3 bölgeli konforlu klima; sürücü, ön yolcu ve arka bölüm için ayrı hava ve sıcaklık ayarları sunar. Hava sıcaklığı, akış hızı ve dağıtımı güneş ışığını ölçen özel elektronik sensör sayesinde otomatik olarak ayarlanır. Hava kalite sensörü ve kombine ince toz filtresi aracılığıyla otomatik devridaim modu havayı sürekli temizleyerek daha da hoş bir iklimlendirme sağlar.

Audi-a4-7

MMI® Navigasyon plus

Daha da geliştirilmiş opsiyonel MMI®navigasyon plus’ın özellikleri arasında, müziğiniz ve medya verileriniz için kullanabileceğiniz sabit diskiniz ve 3 boyutlu harita figürünü kapsayan, yüksek kaliteli 7 inç renkli ekran bulunur. Opsiyonel MMI, A4’ünüzü daha kolay kumanda etmenizi sağlar: Sistemin çalıştırılması, sesli kumanda veya bütünleşik kumanda kollu MMI® çevirmeli / tuşlu kontrol tertibatı ile sezgisel şekilde yapılır. Yine opsiyonel olarak, Bluetooth çevrim içi araç telefonu ile birlikte bir dizi Audi connect* hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Örneğin; dilerseniz aracınızda kendisine ait Wi-Fi kablosuz erişim alanı (WiFi hotspot) oluşturabilir, çevrim içi trafik bilgileri veya Google Earth görsellerinin kullanıldığı özel bir navigasyon sisteminden yararlanabilirsiniz.

İletişim detayları

5304903435
Kaclitreyakar
Turkey, yeşilce mah. dalgıç No1 Kat 1