Reklamı kapatı X
İlan ID C16688
Bu araç : 2388 kez görüntülendi

Nissan Juke 1.6 Skypack CVT

68,820 tl Fiyat bilgi amaçlı eklenmiştir.
Model:
Juke 1.6 Skypack CVT
Segment:
J Segment - SUV / Arazi Aracı
Karma Tüketim
6.3 lt
Şehir İçi Tüketim
8.3 lt
Şehir Dışı Tüketim
5.2 lt
Üretim Yılı:
2016
Yakıt Tipi:
Benzin
Motor:
1598 cm³
Beygir Gücü:
117 hp
Vites Tipi:
Otomatik
Renk:
Red
Kapı:
5
Kilometre:
0 Kilometre
Yakit Deposu
46 lt
Maksimum Hız
170 km/s
Silindir Hacmi
1598 cc
Vites Tipi
6 İleri Düz
0 - 100km Hızlanma
11.5 sn
Araç Segment
SUV
Araç Durumu:
0 Araç
Elektrikli Menzil
0 km/s
Bu araçta ilgileniyor musunuz?
Bilgi Al

Genel özellikler

Daha fazla bilgi

Nissan Juke İç Tasarım:

Nissan Juke, sürücü ve yolcularına eşsiz bir iç kabin sunuyor. Konfor veren sportif tasarım anlayışı beklentilerinizden fazlasını vererek, içinizdeki enerjiyi ortaya çıkartıyor. Juke’un dashboard tasarımı spor otomobil kullanma zevkini size gündelik hayatta yaşatıyor.Spor direksiyon, Led ışıklandırmalı gösterge paneli ve merkezi konsol ünitesi sportif koltuklarla birleşerek sizi haylazlığa teşvik ediyor. Nissan Juke
Juke’ un orta konsolu adeta bir motorsikleti andıran tasarım anlayışıyla onu eşsiz kılıyor.Kırmızı veya Gri renklere sahip metalik kaplama Juke’ un sportif ruhunu ön plana çıkartıyor. Araç üzerindeki kontrolü artırmak için spor kullanım ve ergonomik tasarım sağlayan yüksek sürüş pozisyonu trafikte daha emniyetli yolculuklar yapılmasını sağlıyor. Juke, benzersiz sportif kompakt Crossover yapısıyla şu ana kadar karşılanmamış ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Geleneksel tasarım anlayışına meydan okuyan Juke tasarımındaki enerjik çizgilerle dikkatleri üzerine çekiyor. Juke’un heyecan verici sportif ve kompakt dizaynı içinizdeki enerji birikimini ortaya çıkartıyor. Keskin ve çıkıntılı hatlar diğerlerinden farklı olmanızı sağlıyor. Juke'un kompakt ve yerden yüksek gövdesi kendisini sıradışı far yapısı, tavandan çamurluklara doğru kıvrılarak inen stop lambaları, sportif jantları ve yuvarlatılmış ön camı ile gösteriyor. C sütunu hizasına entegre edilen arka kapı kulpu Juke’a tam bir Coupe ruhu veriyor.Yandan bakıldığında spor otomobil görünümü veren bu tasarım Juke’ un sportif karakterini ön plana çıkartıyor. Nissan Juke aksesuar olarak Nissan Bayilerinde geniş bir ürün gamına sahip. Nissan Juke’un eşsiz tasarımını daha da kişiselleştirmek isteyenlere farklı alternatifler Nissan Bayilerinde sunuluyor. Bunun için bir Nissan Bayisi ile temasa geçmeniz yeterli.

Güvenlik:

Juke’da var olan üç tip frenleme sistemi sizi güvenli bir mesafede durdurabilmek için birlikte çalışmaktadır. ABS fren sistemi, panik frenlemede tekerleklerin kilitlenip aracın kontrol dışı kalmasını önleyerek, direksiyon kontrolünün sürücüde kalmasını ve güvenli bir şekilde aracın durmasını sağlıyor. Elektronik fren güç dağıtım sistemi (EBD) ise farklı yüzey koşullarına göre aracın tekerleklerine farklı kuvvetlerde fren basıncı uygulayıp, aracınızın kaymadan durmasını sağlayan bir sistemdir. Brake Assist (fren destek sistemi) sürücünün fren pedalına basış gücünü anlık ölçümlemelerle kontrol eder. Sistem yeteri kadar basınç algılamadığında frenleme gücünü artırır. Juke, elektronik denge programı (ESP) ile donatılmıştır. Eğer araç virajlı yollarda yol tutuşunu yitirirse ESP sistemi kaymayı durdurmak için frenleme halinde ihtiyaç duyulan tekerlek ya da tekerleklere gerekli olan frenleme basıncını uygular. Ayrıca gaz pedalına basılı halde ise aracın motor torkunu kontrol ederek aracın yeniden dengeli bir sürüş pozisyonuna geçmesine destek oluyor. (Tekna versiyonundan itibaren standarttır.)(1.5 dci Visia versiyonunda da ESP mevcuttur.) Nissan Juke 4x4 araçlarda bulunan Torque Vectoring Sistemi (TVS) ile engeller fırsata dönüşüyor. En son teknolojiyi sunan bu sistemle sportif manevra kabiliyeti, performans ve güvenli sürüş bir arada sunuluyor. Mükemmel dönüşler sağlayan bu sistem, zor şartlar altında tam bir sürüş hakimiyeti sunarak en keskin virajlarda bile güvenle yol alınmasını sağlıyor Juke, benzersiz tasarımının yanı sıra sunduğu sürücü, yolcu , yan ve perde hava yastıklarıyla da maksimum güvenliği amaçlıyor. Ön hava yastıkları sizi, araca önden gelebilecek darbelere karşı korumayı amaçlar. Yan ve perde hava yastıkları ise baş ve göğüs kafesi bölgenizi yandan gelebilecek darbelere karşı korumayı hedefler. Gün ışığı etkisini kaybettiğinde ya da kapalı otopark, tünel gibi yerlere giriş yapıldığında Juke’un farları - Auto- konumunda bulunduğu taktirde otomatik olarak yanar. Gün ışığına tekrar kavuşulduğunda ya da aydınlık bir yere çıkıldığında ise otomatik olarak söner. Yağmur sensörü ise ön camda bulunan sensör vasıtasıyla başlayan yağmurun ön cama düştüğünü algıladığında -Auto- konumundayken otomatik olarak çalışır. Yağmurun şiddet derecesine göre fasılası hızlanır ya da yavaşlar. Yağmur sona erdiğinde ise otomatik olarak durur. (Platinum versiyonunda standarttır)

Nissan Juke Performance 

110HP güç üreten dizel motor 240Nm tork değeri ile gücünü yola yansıtıyor. Şehir içi ve şehir dışı birleşik kullanımında ise sadece 5,1lt yakıt tüketim değeri ile performansın yanında yakıt ekonomisini de ön plana çıkartıyor. Yeni Nissan Juke'ta bulunan Nissan Dynamic Control System (NDCS) ile size sunulan 3 farklı sürüş modundan (NORMAL/SPORT/ECO) herhangi birini seçebilir ,istediğiniz sürüş keyfine rahatlıkla ulaşabilirsiniz, ya da klima ayarlarını merkez konsol üzerindeki dijital ekran üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Yine bu ekran üzerinden DRIVE ve ECO INFO bilgilendirme tuşları ile yakıt tüketimi verilerinden , G -Force ,yol bilgisayarı, tork, sıcaklık gibi bir çok veriye gerçek zamanlı ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. "Settings" kısmından ise bu dijital ekranın ayarlarını kontrol edebilirsiniz. Nissan Juke 4x4 araçlarda bulunan Torque Vectoring Sistemi (TVS) ile engeller fırsata dönüşüyor. En son teknolojiyi sunan bu sistemle sportif manevra kabiliyeti, performans ve güvenli sürüş bir arada sunuluyor. Mükemmel dönüşler sağlayan bu sistem, zor şartlar altında tam bir sürüş hakimiyeti sunarak en keskin virajlarda bile güvenle yol alınmasını sağlıyor.

Teknoloji:

Yeni Nissan Juke'ta bulunan Nissan Dynamic Control System (NDCS) ile size sunulan 3 farklı sürüş modundan (NORMAL/SPORT/ECO) herhangi birini seçebilir ,istediğiniz sürüş keyfine rahatlıkla ulaşabilirsiniz, ya da klima ayarlarını merkez konsol üzerindeki dijital ekran üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Yine bu ekran üzerinden DRIVE ve ECO INFO bilgilendirme tuşları ile yakıt tüketimi verilerinden , G -Force ,yol bilgisayarı, tork, sıcaklık gibi bir çok veriye gerçek zamanlı ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. "Settings" kısmından ise bu dijital ekranın ayarlarını kontrol edebilirsiniz. Bluetooth sistemine sahip telefonunuzla Juke'un müzik sistemi üzerinden "elleriniz serbest" görüşme yapabilirsiniz. Direksiyon üzerinden tek bir tuşa dokunuşunuzla bu görüşmeleri trafikte dikkatiniz dağılmadan gerçekleştirebilirsiniz. Platinum versiyonu ile size sunulan bir multimedya sistemi olan Nissan Connect Sistemi ile her şeyi bir yerde toplayın, Radyo/CD çalarlı 12.7 cm'lik renkli ekrana USB, Aux, Bluetooth aracılığıyla bağlanabilen taşınabilir medya oynatıcılarını oynatabilir, MP3 , WMA dosyalarını dinleyebilirsiniz. Bu sisteme entegre geri görüş kamerası ile daha güvenli manevra yapın, kolayca park edin. Yine bu sistemde yer alan Bluetooth özelliği ile ellerinizi kullanmadan arama yapın ve telefonunuza kayıtlı müziğinizi sisteme aktarıp dinleyin. Ayrıca Nissan Connect Sisteminde yer alan gelişmiş navigasyon ile rotanızı çizin, yolculuğunuzun keyfine varın. Yolculuklarınızda sınırsız müzik keyfi için MP3 dinleyip, Iphone veya Ipod' unuzu bağlayabileceğiniz USB girişi Nissan Juke' ta. Sürüş esnasında direksiyon üzerinde bulunan kumanda sistemi ile ses sistemini, yol bilgisayarını ve telefon görüşmelerinizi dikkatiniz dağılmadan kumanda edebilirsiniz. Yolculuklarınıza keyif veren hız sabitleme sistemi sizin rahatlığınız ve güvenliğiniz için düşünülmüştür. Sarsıntısız vites geçişleri ile performans ve yakıt ekonomisini beraberinde sunan bu otomatik vites seçeneği Juke'un kullanım keyfini artıran en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Nissan Juke 2014 1.5 Dizel ve diğer modelleri buradan takip edebilirsiniz.

İletişim detayları

5304903435
Kaclitreyakar
Turkey, yeşilce mah. dalgıç No1 Kat 1